כלבים לא משוטטים בירוק

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

עיריית רחובות מקיימת מבצע אכיפה משולב למיגור מטרדים הנגרמים משוטטות כלבים בגינות ציבוריות
המבצע המשולב כולל, בין היתר, ביצוע סיורים יזומים, חלוקת חומרי הסברה המתריעים מפני נזקים הנגרמים כתוצאה משוטטות הכלבים, רישום קנסות לבעלי כלבים שלא אוספים את גללי כלביהם ועוד.מאז החל המבצע נרשמו עשרות דו"חות לבעלי כלבים שעברו על החוק!

מנכ"ל העיריה, דורון מילברג, הנחה את מנהלי האגפים לצאת במצבע משולב למיגור מטרדים הנגרמים כתוצאה משוטטות כלבים בגינות ציבוריות ברחבי העיר. ההחלטה על קיומו של מבצע האכיפה המשולב התקבלה בעקבות דיווחים על שוטטות כלבים בגינות הציבוריות, אשר גרמו להפרעה לסדר העירוני כגון: תקיפת עוברי אורח, מטרדי רעש, השחתת רכוש עירוני, גללי כלבים ועוד, וכל זאת בניגוד לחוקי העזר העירוניים.

מבצע האכיפה מתקיים בשיתוף פעולה של מחלקת הפיקוח באגף תנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני, מפקחי השירות הווטרינרי העירוני ומפקחי אגף גנים ועיצוב הסביבה, רק מהחודש האחרון נרשמו עשרות דו"חות לבעלי כלבים שעברו על החוק, בוצעו סיורים יזומים, חולקו חומרי הסברה, ועוד. בנוסף לטובת הצלחת הפעילות הוקצו שני קוראי שבבים חדשים לניידות האכיפה העירונית. את הפרטים המזהים של בעלי הכלבים מעבירים לשרות הווטרינרי העירוני, אשר ירשום קנסות בגין שוטטות הכלב

מנכ"ל העיריה, דורון מילברג: "אנו ממשיכים להשקיע מאמצים רבים במלחמתנו בתופעות ומטרדים שנגרמים כתוצאה משוטטות כלבים בגינות ציבוריות. לשם כך הוריתי לאגם משאבים ולהביא למיגור התופעה. המבצע המשולב שאנו מקיימים מוכיח עצמו ביתר שאת, אנו מקיימים פעילות אכיפה מוגברת גלויה וסמויה, במסגרתה ניתנו עשרות דו"חות לבעלי כלבים שעברו על החוק. התופעה חמורה והיא פוגעת בניקיון העיר ובאיכות החיים של כלל התושבים. אנו לא נרפה עד אשר נצמצם את התופעה באופן משמעותי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *