כל הכבוד! פנחס הומינר דאג ליצירת חניות נוספות במרכז העיר

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

כל הכבוד! יו"ר ועדת החניות חבר המועצה פנחס הומינר דאג להקמת חניות נוספות במרכז העיר

 

15 מקומות חניה נוספו ברחובות עזרא והרואה – "נושא החניות הוא אחד הדגלים המרכזיים". 15 מקומות חניה נוספו ברחובות עזרא והרואה, הודות לפעילותו של מחזיק תיק הכספים בעירייה ויו"ר ועדת החניות פנחס הומינר, יו"ר אגודת ישראל.

 

כידוע, מאז תחילת הקדנציה הנוכחית שם לו הומינר למטרה להקל במצוקת החניות בעיר, ופעל מאז להוספת עשרות רבות של מקומות חניה ברחבי העיר תוך מתן פתרונות יצירתיים.
בשנתיים האחרונות התקיימו סיורים בשטח ע"י הומינר יחד עם מנהל האגף ליאור שוקרי ואנשי מקצוע נוספים, ולאחר אישור ועדת החניות, הוחלט על הוספת עוד 15 מקומות חניה ברחוב עזרא והרואה ובכך להקל על מצוקת החניות.
בין היתר קיים הרב הומינר סיור עם יועץ התנועה שמואל קדוסי על מנת לתכנן את ביצוע התוכניות בשטח, ועתה, כאמור, ניתן לברך על המוגמר, ו-15 חניות נוספות הועמדו לטובת התושבים והמבקרים.
כמו כן נבנו מפרצים לטובת מעברי חציה ברחוב נורדאו והרואה על מנת שהעוברים והשבים יוכלו לעבור בבטחה תוך ששדה הראיה ברור.

יצוין כי בשנתיים האחרונות פעל הרב הומינר יחד מחזיק תיק התחבורה אבי קינד ומנהל אגף התנועה ליאור שוקרי, להוספת מאות מקומות חניה רבים ברחבי העיר. בין היתר חניונים חדשים בפארק המדע ולאורך רחוב הרצל בהם התווספו מאות מקומות חניה לבאי המשרדים ותחנת הרכבת כמו גם חניות נוספות בשכונות העיר השונות ולאורך רחוב הרצל.

פנחס הומינר מחזיק תיק הכספים בעירייה ויו"ר ועדת החניות: "נושא החניות הוא אחד מהדגלים המרכזיים ששמתי לעצמי כיעד לטיפול. אמנם בדיקת הצרכים, התכנון, והאישורים אינם נעשים באופן מיידי והם תהליכים שמטבעם לוקחים זמן, אני שמח שבשיתוף פעולה עם כל הגורמים המקצועיים ובראשם ליאור שוקרי הצלחנו להביא בשורה נוספת שתקל על מצוקת החניות הגדולה באזור".

תגובות

דילוג לתוכן