כל הפרטים על היפרדות של אייל גולן ורוסלנה רודינה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מה גרם לרוסלנה רודינה לעזוב את הבית ברחובות לטובת רמת גן? וכמה היא אמורה לקבל מאייל גולן כל חודש דמי מזונות? כל הפרטים בכתבה

סיפור האהבה בין השניים החל אי שם בשנת 2012 ולא החזיקה הרבה זמן מעמד. בשנת 2014 עם פרוץ פרשית "הקטינות" כששמו של מלך המוסיקה המזרחית נקשר בנסיבות לא מחמיאות לעניין,הייתה זו רודינה שעמדה לצידו של גולן במהלך כל אותה תקופה קשה ומאז הקשר הלך וצמח ושנה לאחר מכן הם כבר הפכו להורים לבנם המשותף,יאן. עוד בטרם הלידה נערך הסכם ממון ובו הובטח לרוס כי הילד יזכה לדמי מזונות בדומה לשאר 2 הילדים של גולן מנישואיו הראשונים לאילנית לוי ,העומדים על כ-5000 שקל לכל ילד.
כאמור,הזוגיות ידעה ימים יפים בהם רודינה עברה להתגורר בבית מול הקניון ברחובות ומלבד מכון היופי שהקימה באזור דן הייתה מחשבה משותפת להביא ילד משותף נוסף לאוויר העולם. אך חשדות לכאורה מצד רוס כלפי גולן בנושא מסוים הביאו לסוף הקשר ביניהם ועוד לפני ליל הסדר הם הפרידו כוחות .ובמקביל הגיעו לעמק השווה בעניין דמי המזונות אותו תקבל רודינה בכל חודש והוא יעמוד על 10,000 שקל .
גולן,יכול כרגע יכול להתנחם שקבוצתו הפועל מרמורק בה הוא משמש כבעלים בצוותא עם שינו זוארץ נמצאת עם רגל וחצי לפני עלייה לליגה הלאומית.
אמש,הוא חגג את חג המימונה בין חבריו הטובים חיים רביבו,אופירה אסייג וברק יצחקי.

אייל גולן,חיים רביבו ואופירה אסייג,דבש בשפתיים המימונה אתמול

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *