כמה עצוב שהכתובת היתה על הקיר! נעצר הומלס על תקיפת שוטרים בזמן שפלש ללון במבני ציבורי

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הכתובת הייתה על הקיר!

נעצר דר רחוב בשכונת מרמורק בחשד לתקיפת שוטרים.

זה קרה שבוע בלבד לאחר שבמערכת חדשות רחובות ניוז על מצוקתו ומצוקת התושבים.

נעצר דר רחוב שנהג ללון במוסדות ציבוריים, בעיקר במתנ"ס חשמונאים של רשת חוויות בשכונת מרמורק והיווה מטרד ופחד כפי שפרסמנו לראשונה במערכת חדשות רחובות ניוז.

שוטרי תחנת רחובות הוזעקו בשבת בצהריים לטפל באירוע של אותו דר רחוב, תושב רחובות לשעבר (34) שנפל לסמים ונזרק אל הרחוב, השוטרים הבחינו בו שוכב על גג של בית ספר ומאיים לקפוץ ומסרב לרדת.

לאחר משא ניסיונות של משא ומתן במהלכן קילל את השוטרים, תקף אותם ושבר חלון של ניידת וחלון של בית הספר. בהמשך איים על קצין המשטרה: "אתה תמות היום". החשוד נעצר, ולפני זמן קצר הובא לדיון הארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון בפני השופט טל ענר.

בפתח הדיון ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בארבעה ימים.

עו"ד שירן ברגמן

עו"ד שירן ברגמן מטעם הסנגוריה אמר בדיון: "המצב כאן לא פשוט. מדובר בדר רחוב נעדר תמיכה משפחתית. אין טעם והצדקה להמשך מעצרו. נבקש להורות על שחרורו". השופט ענר הבין למצוקתו ותוך התחשבות בדברי סנגורו החליט להאריך את מעצרו ביום אחד בלבד.

עו"ד ברגמן: ""החקירה בראשיתה, המשטרה ביקשה להאריך במספר ימים לבסוף בית המשפט נעתר לבקשתי חלקית והאריך את מעצרו ביום אחד בלבד".

בת חן קרני מנהלת האגף לשירותים חברתיים

תזכורת: בשלישי שעבר פורסם ב"חדשות רחובות ניוז" על דר הרחוב שבמקור הנו תושב שכונת מרמורק ברחובות ונוהג לפלוש למתנ"ס השכונתי וללון בחצרו.

מדי בוקר מזעיקה מנהלת המתנ"ס את המשטרה/שיטור עירוני ואלה מגיעים ומסלקים אותו.

הכתבה גרפה עשרות תגובות שחלקן הופנו לרווחה של עירייה רחובות.

מבדיקה עם מחזיק תיק שירותים חברתיים עו"ד שמואל בר דאנזאן עלה כי הנושא נמצא בטיפול.

במסגרת הטיפול, זימנה מנהלת האגף בת חן קרני את הוריו אל המחלקה לשירותים חברתיים לנסות למצוא פתרון לבנם שהפך למטרד סביבתי מסוכן.

עו"ד שמואל דאנזאן

חבר המועצה המחזיק בתיק שירותים חברתיים עו"ד שמואל בר דאנזאן: "המקרה מוכר לי, האגף לשירותים חברתיים פועל הבחור מוכר לנו הוצעו לו מספר פתרונות המותאמים לצרכיו ביניהם פתרון של הוסטל לחסרי בית, לצערנו הבחור מסרב לקבל את מכלול הפתרונות המוצעים לו, עו״ס מטעם האגף פוקד אותו מידי יום שמה אולי הוא יסכים לקבל את הפתרונות המוצעים אך לצערנו הוא מסרב, האגף לא יכול לכפות על תושב טיפול, נכון לרגע זה הוא משיג גבול ותפקידה של המשטרה לטפל בכאלה. אנו באגף לשירותים חברתיים נמשיך לעשות כל שביכולתנו למצוא פתרונות לדרי רחוב".

 

חדשות רחובות ניוז

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: