כ-3,641 ילדים פתחו את שנת הלימודים ברשת חוויות

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
מעון צעדים המדע.צילום מני דקל

כ-3,641 ילדים פתחו היום את שנת הלימודים במסגרות הגיל הרך של רשת חוויות. יו"ר דירקטוריון הרשת, אמיתי כהן, הגיע לסיור במעונות היום, ואמר: "השקענו מאמצים רבים בהערכות לפתיחת השנה, אני שמח שהיא נפתחה בהצלחה מרובה" 

רשת חוויות פתחה את שנת הלימודים תש"פ כסדרה, עם קליטת אלפי ילדים נרגשים בכל רחבי העיר. כ-3,641 ילדים יחלו היום במסגרות הגיל הרך של רשת חוויות, הכוללות את מעונות "צעדים" ואת צהרוני גני הילדים.

כ-461 פעוטות בגילאי 3 חודשים עד 3 שנים, פתחו את הבוקר ברשת מעונות "צעדים".   יו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, סייר הבוקר במעון "צעדים המדע", ופגש את ההורים והילדים הנרגשים. כהן: "רשת חוויות נערכה לפתיחת שנת הלימודים ופתחנו את השנה עם אלפי נרשמים. ילדי הגיל הרך ברשת זוכים  לבית חם, תכנים מעשירים ובעיקר לחיבוק של צוותים מסורים ואוהבים, שמעניקים להם את היחס האישי בהתאם לצרכים ולהתפתחות של כל ילד וילדה. אני מאחל להורים, לילדים ולצוותים המקצועיים שנה מהנה ומוצלחת ומודה לכל השותפים והעושים במלאכת הקודש של החינוך".

בסיור פתיחת השנה השתתפו מ"מ מנכ"ל רשת חוויות, צביקה מדהלה, מנהלת אגף הגיל הרך, אסנת לוי, הורים וילדים נרגשים. 

כהן הוסיף עוד כי: "רשת מעונות "צעדים", מרכזים חינוכיים לגיל הרך, עומדת בסטנדרטיים גבוהים של איכות וזכאית לסמל תמ"ת, של משרד העבודה והרווחה והשירותים החברתיים, דבר המקנה מידי שנה השתתפות בהוצאות ההורים הזכאים. בנוסף, שיפרנו את מערך המוגנות ובשנה החולפת התקנו מצלמות במעגל סגור בכל מעונות הרשת, על מנת להגביר את תחושת הביטחון ואת השקיפות בעבודה המשותפת עם ההורים וצוותי החינוך".  

אוסנת לוי, מנהלת רשת "צעדים", מסרה כי: "אנו גאים בצוותים המקצועיים והאיכותיים שעובדים במעונות צעדים, בארגון הכיתות והמוקדי פעילות, בטבחיות, בתוכנית החינוכית ובהורים אשר שולחים את ילדיהם בביטחון, נותנים אמון במערכת, בצוות ובכן המנהלות. זכינו לקבל מילים חמות על העשייה המקצועית, לאחר שעשינו דרך משמעותית במעונות בשנים האחרונות. אני רוצה לאחל לכולנו שנת לימודים פורייה ומוצלחת". 

בשעה 14:00 יחלו כ-3,180 ילדים את פעילות הצהרונים של רשת חוויות בגני הילדים בעיר. "הילדים יזכו לארוחת צהרים חמה ומזינה, לצוותים אוהבים, מחבקים ועוטפים", ציין כהן, "השקענו מאמצים רבים בהערכות לפתיחת השנה, ואני שמח שהיא נפתחה בהצלחה מרובה". 

אריאלה חבר, מנהלת אגף הצהרונים, ציינה כי: "הצהרונים מספקים מסגרת חינוכית פדגוגית משמעותית לילדים, כאשר הצוותים המקצועיים עוברים השתלמויות במשך השנה ומתאימים את התכנים לצרכי הילדים. אני גאה בצוותים, בהורים ובילדים, אשר פועלים בשיתוף פעולה לטובת מתן מעטפת חינוכית מיטבית לילדי העיר רחובות". 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן