כ- 4000 תושבים ואורחים נהנו ממופע נעילת אירועי הקיץ בחגיגת סוף הקיץ עם מוש בן ארי ולהקת אומהגומה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
שלמה טולדו עם עודד עמרם, מוש בן ארי ודורון מילברג. צילום אולפני רחובות
אלפי תושבים ואורחים נהנו אמש מחגיגה עם המופע של מוש בן ארי ולהקת אומהגומה אשר נעלו את אירועי הקיץ בעיר ואת שלושת ימי חגיגת סוף הקיץ .באירוע נכחו מנכ”ל העירייה, דורון מילברג ומחזיק תיק התרבות, עודד עמרם.
במסגרת מיזם “בימות פיס”, הופיע המוזיקאי מוש בן ארי, עם להיטיו האהובים ״משא ומתן”,”ואיך שלא” “ממריאים”, “מתנת שמיים” ועוד. מופע החימום היה בסימן 50 שנה לפסטיבל המוסיקה האגדי “וודסטוק של להקת “אומהגומה”, אשר ביצעו מגוון קלסיקות של כוכבי רוק משנות ה-60- 70 וסחפו אחריהם את הקהל הרחב בשירה קולקטיבית.
ארועי ‘חגיגת סוף הקיץ’ נערכו בשיתוף פעולה של עיריית רחובות , החברה העירונית רחובות, בניהולו של איציק עובדיה, שלמה טולדו, מנהל מחלקת הפקות, מפיק טכני משה פוני, אבי יוספי, מנהל מחלקת ילדים ונוער, אשר סייעו לוגיסטית להצלחת הארועים ובעיקר לאגף הביטחון ולמשטרת רחובות
ראש העיר, רחמים מלול: ״מידי שנה אנו דואגים להעלות את הרף של האירועים הן מבחינת היקפם והן מבחינת המבחר הגדול. הקיץ היה קיץ עשיר במיוחד והיה נפלא לראות את כלל תושבי רחובות, גדולים כקטנים, נהנים מידי שבוע ממגוון אירועים ללא תשלום, ועתה משנגמר הקיץ, אני מאחל לכולם שנת לימודים מוצלחת ופורייה״.
עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות: ״אני מודה לכל מי שעסק באירועי הקיץ וסייע לנו להעניק לתושבי העיר קיץ חווייתי לכל המשפחה מלא פעילויות, הופעות ואירועים מגוונים״.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן