כ- 5,000 ילדים סיימו את קייטנות הקיץ של רשת חוויות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
פסטיבל פסלים חיים

קייטנות צהרוני גני הילדים של רשת חוויות – "קיץ  של אומנויות"- הסתיימו בהצלחה ואלפי ילדים יצאו לחופשת הקיץ. אמיתי כהן, יו"ר דירקטוריון הרשת: "ההערכות היתה מצוינת וכך גם הביצוע של הצוותים המסורים" 

הגיעו לסיומם 29 ימי הקייטנה של קייטנות צהרוני גני הילדים ברשת חוויות. הקייטנות פעלו בגני הילדים בעיר במהלך חודש יולי ואוגוסט, בהובלת רשת חוויות רחובות ובהשתתפות כ- 3,461 ילדים. בכלל קייטנות הרשת השתתפו 5,000 ילדים.

במסגרת הקייטנות נחשפו הילדים לסוגים מגוונים של תחומי אמנות, בהם ציור, פיסול, אמנות הבמה והמוסיקה. הילדים הכירו ויצרו בעקבות האמנים מאטיס, לאונרדו דה וינצ'י, קדישמן ועוד, התנסו בפיסול וציור במגוון טכניקות, יצרו בובות תיאטרון, התחפשו והמחישו דמויות מסיפורים, יצרו כלי נגינה וחוו את עולם האומנות באופן חוויתי, מגוון ומותאם לגיל רך. עוד נהנו הילדים מהצגות ומופעים איכותיים, שנבחרו בהתאם לנושא הקייטנה.

אמיתי כהן
אמיתי כהן

אמיתי כהן, יו"ר דירקטוריון רשת חוויות: "רשת חוויות אמונה על קייטנות צהרוני גני הילדים בעיר ונערכה בהצלחה לקלוט ולהפעיל את מסגרת החינוך הבלתי פורמלית של הקיץ. אלפי ילדים וילדות נהנו מפעילויות מעשירות ומהנות במהלך חודש יולי, ואני מאחל חופשה נעימה לילדים שסיימו את הקייטנות ומבקש להודות למ"מ מנכ"ל הרשת צביקה מדהלה, למנהלות ולצוותים המסורים על הדרך, ההשקעה והתוצאה המוצלחת". 

אריאלה חבר, מנהלת אגף צהרונים: "התוכנית שנכתבה לקייטנות הקיץ בגני הילדים היתה עשירה בתכנים ובהפעלות תואמות גיל. הוכחה להצלחת התוכנית היא כמות המכתבים העצומה שקיבלתי כמנהלת אגף מהורים שהיו שבעי רצון מפעילות הקייטנה, מהעבודות שהילדים חזרו איתם, מהמופעים ומהתוכן המעניין. ובכך אני רוצה להודות לצוותים שעשו עבודה רצינית ואחראית לאורך על התקופה".

אירית נאור, רכזת פדגוגית, ציינה כי: "צוות הצהרונים פעל בהתאם לחוברת הדרכה פדגוגית, תוכנית פעילות מפורטת, כלים ורעיונות שהועברו בסדנת הכנה לקיץ, הכוללת טיפים יצירתיים ליישום מיטבי של תוכנית הקייטנה.

דגש הושם על הדרכת הצוות, הנגשת תכני הקייטנה ומשמעותם החינוכית עבור הילדים ומתן אפשרויות רבות לבחירה, כך שכל מובילה בקייטנה תמצא את הדרך הייחודית שלה להתחבר ולחבר את הילדים לאומן שבהם. מהות התהליך הוא ליצור לילדים מגוון הזדמנויות אישיות וקבוצתיות ולהתמלא ביחד בחדוות האומנות והביטוי האישי". 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *