כ12,000 איש השתתפוכ-3000 תושבים ואהוד בנאי אחד בגן המייסדים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אלפי אנשים הערב בגן המייסדים בהופעה בישיבה של אהוד בנאי, ביום האחרון לחגיגות סוף הקיץ ברחובות של החברה העירונית ועיריית רחובות.

קדמה לבנאי הופעתו של משה להב הטיש הגדול, ששילהב את הקהל.ההופעות הערב במימון מיזם בימות הפיס, של מפעל הפיס
מנכ״ל עיריית רחובות, דורון מילברג בירך את הקהל ואמר כי ״חגיגות סוף הקיץ הם שיאם של אירועי הקיץ ברחובות. אנו מאחלים לכל תושבי העיר שנה טובה ומוצלחת, והרבה הנאה מכל הפעילויות בעיר, בכל התחומים״

היום הסתיימו חגיגות סוף הקיץ ברחובות, עם סיום החופש הגדול, בהופעה של אהוד בנאי ומשה להב, שלה קדמו הופעות לילדים (ביום שני השבוע) והופעות לבני נוער (אתמול) , שבהן תושבי העיר הוזמנו לחגוג ללא עלות עם הכוכבים.

במסגרת “בימות פיס” של מפעל הפיס הגיע אהוד בנאי להופיע היום במופע ישיבה מיוחד, בגן המייסדים. קדמה לו הופעתו של משה להב- הטיש הגדול, שהחלה ב19:30 .
כ3000 איש מילאו את גן המייסדים ושמחו לשיר עם בנאי את להיטיו הגדולים.

מנכ״ל עיריית רחובות, דורון מילברג בירך את הקהל ואמר כי ״חגיגות סוף הקיץ הם שיאם של אירועי הקיץ ברחובות.לאורך כל החופש נהניתם ממגוון אירועי תרבות: מופעים, פסטיבלים ושירים במקומות מרכזיים ובשכונות. אירועים לכל המשפחה או לילדים או לבני נוער. היום אנחנו חותמים את הקיץ עם הגדול מכולם- אהוד בנאי, במימון בימות פיס. אנו מאחלים לכל תושבי העיר שנה טובה ומוצלחת, והרבה הנאה מכל הפעילויות בעיר, בכל התחומים״
שלשום מילאו כ4000 ילדים והוריהם את גן המייסדים לאחה״צ מהנה ומלא בהופעות ופעילויות בשטח גן המייסדים . החברה העירונית ארגנה את האירוע בשיתוף המיזם “לא לדאוגוסט” של משרד התרבות. החל מ16:30 נערך במקום הפנינג לכל המשפחה בסימן “שירי הילדים הגדולים של ישראל” אשר במסגרתו נהנה הקהל הרחב ממגוון עשיר של פעילויות לגדולים ולקטנים אשר כולן עוסקות בשירי הילדים האהובים. על הבמה המרכזית הופיעו כוכב הילדים דוד חיים והזמרת אביבה אבידן במופע בסימן “הצדעה לזמר העברי”.
בשעה תשע בערב עלה לבמה הכוכב איתי לוי ששילהה את הקהל במבחר להיטיו.
ביום שלישי הגיע תורו של הנוער לחגוג בחגיגת סוף קיץ לנוער עם השמות החמים ביותר – סקאזי, מרגי, והצמד בן זיני וטיילור. בגן המייסדים חגגו כ5000 בני נוער את סוף הקיץ.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן