לאור המצב: קיים רחמים מלול הערכת מצב בטחונית

כפי שהובטח: שלב ב' של השוק העירוני יוצא לדרך! - רחובות ניוז
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

לנכח המצב הבטחוני: ראש העיר רחמים מלול כינס הבוקר הערכת מצב בטחונית

 

ראש העיר, רחמים מלול: ״לא נחסוך במשאבים או בכסף על מנת לאפשר את המשך חיי השיגרה בעיר תוך שמירה על ביטחון התושבים, ועל תחושת הביטחון שלהם. הקדשנו תשומת לב מיוחדת לאבטחה במוסדות חינוך, סיורים בסמוך להם ואתרי בניה במוסדות חינוך, על מנת שההורים בעיר יחושו שילדיהם בידיים טובות ובטוחות. אני קורא לכל התושבים- שימרו על עירנות. מי שנתקל בדבר חריג- אל תהססו לפנות למוקד 100 או למוקד העירוני 106. אני בטוח שיחד נעבור את הימים האלה, כקהילה מאוחדת וחזקה, תוך שמירה על ערבות הדדית שמאפיינת כל כך את רחובות״.

 

החל מאתמול (שלישי) ראש העיר, רחמים מלול מקיים מדי יום הערכת מצב ביטחונית בהשתתפות כלל הגורמים הביטחוניים העירוניים, שעומדים בקשר הדוק עם משטרת רחובות.
בהערכת המצב שנערכה הבוקר השתתפו ראש העיר, רחמים מלול, ממלא מקום רהע, זהר בלום, סגן רהע, עו״ד יניב מרקוביץ׳, מנכ״ל העירייה, מאיר דהן, מנכ״ל הלר, ניסים סלמן, סמנכל הלר, מיטל קופרברג, דוברת העירייה, אביטל רגב קיסר, מנהל אגף תנועה, פיקוח שילוט ושיטור עירוני, ליאור שוקרי, מנהל אגף ביטחון בטיחות וחירום, אליצור זרחי, מנהלת אגף חינוך ונוער, אפרת צוקרמן.

מלול הנחה לעצור עד ליום א׳ הקרוב את עבודות הבנייה במוסדות החינוך בעיר ובסמוך למוסדות חינוך.
בנוסף לכך, לבקשתו תוגברו משמעותית סיורי השיטור העירוני, הביטחון העירוני והמשטרה בכל רחבי העיר, בדגש על נוכחות בסמוך לגנים ובתי הספר בכל רחבי העיר. עובדי ניקיון ותחזוקה בגנים הציבוריים שאינם בעלי תעודה כחולה לא יגיעו לעבודתם עד יום א.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן