ליאת דנינו בת 26 בעלת מכון יופי משגשג בימים שבהם עסקים נמצאים במלחמת הישרדות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ליאת דנינו: “מה שבאמת חשוב זה לא שולחן ולא הסטנד אלא 100 אחוז התמדה ו 100 אחוז רצון, ועם זה אפשר לנצח גם עם שולחן רקוב מהרחוב”.

מאת: רותי ורד

בעלת מכון יופי ליאת דנינו (בתמונה) התחילה לעבוד מתוך דחף ספונטני של נערה בכיתה ט’ ברחובות ששמה לב בדרך החוצה מבית הספר שהציפורניים של חברה טובה לא מטופחות. ליאת עיצבה את ציפורני החברה בסלון בבית הוריה…והשאר היסטוריה. מאז עברו 12 שנה והנחישות והכישרון של ליאת הוכיחו את עצמם, היום בגיל 26 לליאת יש במרכז רחובות מכון יופי לטיפוח הציפורן, לאיפור קבוע ולשיזוף, צריך לקבוע תור לטיפול שבועיים מראש. בנוסף יש לליאת בית ספר משגשג לבניית ציפורניים. לאחרונה ליאת נבחרה למומלצת השנה על ידי קוראות מגזין ״את״. הכול עשתה ליאת דנינו בעשר אצבעותיה המטופחות להפליא ללא כל עזרה ,כשמה שעומד לצידה הוא רק נחישותה, תבונתה ויופייה הכובש.

התלמידות של ליאת דנינו

ליאת, איך את מסבירה את הצלחתך העסקית בגיל צעיר במדינה שבה עסקים נאבקים על חייהם על בסיס יומי?
“מה שבאמת חשוב זה לא שולחן ולא הסטנד אלא 100 אחוז התמדה ו 100 אחוז רצון, ועם זה אפשר לנצח גם עם שולחן רקוב מהרחוב. זו האמונה שלי וגם מה שאני מעבירה לבנות שלומדת אצלי בבית הספר לבניית ציפורניים”.

איך הגעת לתחום?
“אחותי למדה את עולם הציפורן לפני, החליטה שזה לא בשבילה והלכה לעבוד בעבודת מזדמנות. בזמן שהייתה בעבודה נשארו בבית הציוד שלה מהלימודים, זה משך אותי מאוד. ישבתי וחרשתי על כל ומוצר ומוצר, עשיתי על עצמי את הניסויים ולמדתי כל מה שיכלתי, כמה דקות לפני שאחותי הייתה עולה הביתה הייתי חוזרת לפינה שלי.
בכתה ט’ חברה ואני יצאנו מבית הספר, הציפורניים שהיא עשתה עצבנו אותי, לא מצאו חן בעיניי. הצעתי לחברה לעצב אותן. אחרי תקופה החלטתי שאני צריכה שולחן עבודה משל עצמי אבל לא היה לי כסף לקנות שולחן, אז העלתי הביתה שולחן שאנשים זרקו והחלטתי שהוא מתאים לי למידות והוא אחלה שולחן עבודה בשבילי. אח”כ נסעתי לאייס, קניתי טפט ב 30 ש”ח והחלטתי לטפט את השולחן שיתאים לסלון כי השולחן פשוט עמד באמצע הסלון. עד כיתה י’ כבר עיצבתי ציפורניים לכל החברות והמשפחה”.

מה נותן לך כוח?
“ב 5 השנים אחרונות מצאתי מקום של אהבה בדת והתחברתי יותר לנפש שלי. בזכות בורא עולם למדתי להכיר את עצמי טוב יותר ובזכות הדרך שאני הולכת בה אני מצליחה לחזק את עצמי ולהצליח. היום אני בזוגיות עם בחור שגם מאמין בדרך הזו. הקשר עם הלקוחות נותן המון, אני כל יום לומדת מכל לקוחה בין אם היא בת 15 ובין אם בת 70, כיף לי לפגוש כל כך הרבה נשים ביום שכל אחת עם סיפור החיים שלה. יותר חשוב לי היום להוציא לקוחה מחייכת גם בגלל הנפש שלה וגם בגלל מהציפורניים”.

קישור לעמוד הפייסבוק של ליאת דנינו👇

https://www.facebook.com/liatdaninonails/photos/?ref=page_internal

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן