ליגת הנשים תפתח בחמישי.מכבי 'טופז' רחובות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
רות זלוף משמאל עם בנות מכבי טופז רחובות

מחר(חמישי 20:30 היכל הספורט שז"ר) מכבי 'טופז' רחובות פותחת את את עונת המשחקים  2019-20. שתארח בביתה את בית"ר אשדוד עם מנהלת  הקבוצה האגדית-רות זלוף

כמו בכל שנה התרגשות,חילופי דורות ובעיקר ציפייה מלוות את פתיחת עונת המשחקים של בנות רחובות בליגה הארצית..
אז מה תראו השנה? ברחובות מבטיחים להתבסס על סגל צעיר ומוכשר מאוד שעלה מקבוצת הנערות לצד הוותיקות המנוסות שהשילוב של השניים יחד מרכיבות את סגל הקבוצה בשנים האחרונות.
המאמנת, אינה בוטנקו,תמשיך להוביל על הקווים עם הניסיון העשיר והעבר המפואר שבידיה. ורות זלוף מנהלת הקבוצה.שאיך שלא נתאר את פועלה,אנו חשופים לא פעם ל"אמא" של השחקניות וזאת בשל הדאגה,התמיכה,הארגון והטיפול המסור כלפי הבנות.  לא לחינם ברחובות מציינים כי מי שלא אכל מהסנדביצ'ים של זלוף  בדרך למשחקים לא טעם טעמו של סנדביץ' מושקע. וזה לא כולל את תיק המשחקים שלה – כי כל מה שתצטרכו או אפילו רק תציצו היא מיד תשלוף.
זלוף, למרות גילה המופלג מלאת אנרגיה,קופצנית ומלאת מרץ בכל הקשור לכדורסל הנשים בעיר. רוקדת על הקווים ומעודדת את בנות המחלקה בלי הפסקה. ותמיד תמיד עם מצלמה. 
ממשיכות : אינה בוטנקו,נעמי לנגפורד,לנה אוסדצ'י, ליזה פייגן, נוגה תבור, יעל נפתלי (קפטנית),דניאל גבר, רז פינקו, גיל שגיב, טניה שוחטוביץ,יעל בורוכוב ומאיה עגיב.
והחדשות שמצטרפות :אלה צוק רם, דריה טקצ'נקוב,מיקה שני.
השנה מצפים שהקבוצה הצעירה תרוץ קדימה ותשחק מהר. היות והעונה ישנו סגל איכותי עם הרבה כשרון ורגליים טריות שמרכיבות את דור העתיד של כדורסל הנשים ברחובות .יש לציין כי רוב הבנות שמשלימות את הסגל גדלו כאן בעיר מגילאי בית הספר לכדורסל.
השנה כמו בכל השנים האחרונות מכבי 'טופ'ז רחובות שמה לה למטרה  לסיים במקומות הראשונים בטבלה ולהוכיח שוב שיש כאן בעיר התרבות והמדע המשכיות ועתיד לכדורסל הנשים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *