למה כדאי לפרסם בפייסבוק?

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

למה כדאי לפרסם בפייסבוק?

יתרונות פרסום בפייסבוק הם רבים מאוד, והיתרונות הללו הובילו לכך שהיום מדובר בפלטפורמת הפרסום הדיגיטלי המובילה ביותר בעולם. לא משנה כמה מתחרות קמו, וכמה אופציות נוספות לשיווק דיגיטלי קיימות, בסופו של דבר הכל חוזר לפלטפורמה עיקרית אחת – הרשת החברתית פייסבוק.

מדוע זה ככה? למה כדאי כל כך לפרסם בפייסבוק ומהם יתרונות פרסום בפייסבוק אשר הופכות את הפרסום ברשת הזו לכל כך מבוקש וכל כך נצרך עבור כל עסק ועסק, גם בישראל וגם בכל מקום אחר בעולם? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה, ועוד מידע חשוב על יתרונות פרסום בפייסבוק ועל הדרכים בהן הרשת החברתית הופכת את הפרסום שלכם ליעיל במיוחד.

ניהול הפרסום בכל תקציב

בעבר עסקים קטנים, לא היו יכולים לפרסם את עצמם באופן מיטבי. קחו לדוגמא חנות מכולת שכונתית או איש ניקיון אשר עובד באופן עצמאי. מדובר בעסקים אשר להם אין יכולת להתמודד עם תקציבי הפרסום של החברות הגדולות, הם לא יכולים לפרסם שלטי חוצות גדולים או לממן פרסומות בטלוויזיה, ולכן עסקים כאלו היו מבוססים בעיקר על “מפה לאוזן” ועל פרסום מקומי קטן, מה שלא תמיד הוביל לקהל לקוחות גדול אשר יוביל את העסק לשגשוג והצלחה גבוהה יותר.

לעומת זאת, באמצעות הרשת החברתית פייסבוק ניתן לבצע פרסום בכל תקציב. גם בעלי תקציבים קטנים יכולים להשתמש בפלטפורמה בכדי לשווק את העסק שלהם ולהגיע לקהל לקוחות גדול יותר, וזהו ללא ספק חלק מרכזי מכל אותם יתרונות פרסום בפייסבוק.

יצירת מוניטין לעסק

אחד הכלים החשובים של פייסבוק הוא כלי הדירוג וההמלצות. בכל עמוד פייסבוק עסקי, יש אפשרות לבעל העמוד לאפשר לגולשים לדרג את העסק שלו ולהשאיר חוות דעת והמלצות. היום קהל לקוחות רחב מאוד מתבסס על הדירוגים ועל ההמלצות הללו כאשר הוא בוחר בעסק מסויים. כמעט כל אחד שיחפש שירות או מוצר, בין אם זה עורך דין ובין אם זה אינסטלטור, יחפש את חוות הדעת הללו בכדי ללמוד יותר על בעל המקצוע ועל השירותים שלו. אחד מאותם יתרונות פרסום בפייסבוק הוא האפשרות של הלקוחות לבצע בחירה מבוססת יותר, ולכן חשוב מאוד ליצור את המוניטין הנכון לעסק וכך להגיע אל בחירות רבות יותר של לקוחות שונים ולבנות מוניטין דיגיטלי מצויין.

מיקוד קהל יעד

עוד אחד מכל אותם יתרונות פרסום בפייסבוק הוא המיקוד של קהל היעד. אם אתם משתמשים בכלים הממומנים של פייסבוק, אתם יכולים לנהל קמפיינים אשר ממוקדים באופן ישיר אל קהל היעד שלכם. בצורה הזו אתם לא מבזבזים תקציבי שיווק על חשיפה לקהל שהוא כלל לא רלוונטי עבורכם וכלל לא זקוק למוצרים או לשירותים שלכם, ומשקיעים את התקציב שלכם באפיקים שיחזירו לכם את ההוצאות ועוד הרבה יותר על ידי קהל היעד הנכון.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן