למה לי פוליטיקה עכשיו?-הנומרולוגית רונית רונן

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הנומרולוגית והקבלית, רונית רונן  מ”זמן המסטיקה” המשודרת בערוץ 10 מצטרפת ל’רחובות ניוז’ ובאמצעות שם מלא ותאריך לידה היא תציג מידי שבוע  מפה אנרגטית במישור הפוליטיקה המקומית ,רגע לפני הבחירות לרשות ולמועצת העיר. יש לכם שאלה? התקשרו ל-054-4810033

אבחון נומרולוגי – מתן דיל

 

מתן דיל  “צעיר לנצח”, במהותו טיפוס מסודר, מאורגן, יציב, איש משפחה. כבר מגיל צעיר מאד ניכרת עליו החשיבות לערך וכבוד והוא מסור ורגיש מאד למשפחתו. על פי המפה הנומרולוגית נראה שכבר מנעוריו נשא אחריות ומסירות במשפחה הגרעינית שלו, בבית הוריו. בתקופה הראשונה לחייו נראית חוויה רגשית בתחום המשפחתי, לאו דווקא נעימה, מה שהביא אותו לצאת לחייו הבוגרים עם תחושת אחריות ומסירות וערך משפחתי גבוהה.

מתן מביט בעולם ממשקפיים משפחתיות ופועל ברגישות ובעל ערכים גבוהים.

למתן חשוב מאד שיכבדו ויעריכו אותו, מדובר בבחור הישגי מאד ופרפקציוניסט מאד, מתנהל בדייקנות וסדר מופתי. לפגישות אף פעם לא יאחר ותמיד ידייק.

מדובר באדם חביב, סימפטי, עם כושר ביטוי מעולה שתמיד יש לו מה לומר והסביבה קשובה לו, החשיבה שלו מאד יצירתית ולרוב יש לו  רעיונות רבים לחידוש וייעול.

משדר לסביבה החיצונית קסם וחביבות. הביטוי האישי שלו מעולה ולרוב יש קהל שמאזין לו.

אחד הכלים החזקים שלו, הינו יכולת ההשפעה הווקאלית וזה מה שמביא להצלחתו הפוליטית.

מתן מצוי בתקופה השלישית לחייו שהחלה בתדר של השגיות, שגם כך לא חסר לו. בתקופה זו ההישגיות  שלו היא במסגרת עם יכולות תקשורת והעברת מסרים מעולה.

מקוד הנשמה שלו ניתן ללמוד עליו כי הוא מתנהל מתוך חמלה. מדובר באדם שחש שבא לתקן את העיוותים בעולם ולעיתים תיקון כזה עשוי לגרום לו להיקלע למעורבות בסיטואציות שאינן קשורות אליו באופן אישי, רק מתוך רצון וצורך לסייע למי שהוא חש שזקוק לכך. יש כאן צורך עז להגן על חלשים. צדק ויושר הם המניעים העיקריים בחייו ולא ניתן לשכנע אותו בדבר מבלי להוכיח ולהמחיש לו שזה אמיתי. מתן לא משתכנע בקלות ואינו מושפע מדבר שנוגד את עקרונות היושר שלו.

את תחום הקריירה מתן מימש בגיל צעיר ונראה כי ימשיך בדרכו הפוליטית. יחד עם זאת ייעוד נשמה של מתן הוא מתחום המשפטי, ללא יספק יממש את ייעוד נשמה שלו בין כותלי בתי המשפט בעיקר בייצוג והגנה על חלשים.

עד חודש יוני 2018 מתן מצוי בשנה איטית, שנה שבה הגורל מנתב את דרכו והרוח גוברת על החומר. החל מחודש יוני, מתן נכנס לשנה של הישגים והתעצמות.

המחצית השניה של שנת 2018 עבור מתן עומדת להיות נפלאה עם תגמול על כל פועלו בשנים האחרונות. זה הזמן לעשות חייל לעלות ולהצליח וכאשר בינתיים הגורל מכתיב את חייו, ללא ספק אותו גורל מוביל אותו בהמשך להתעצמות והתחזקות פוליטית

.

רונית רונן

נומרולוגית קבלית ומטפלת מוסמכת בתטא הילינג, תקשור  ושחזור גלגולים.

אבחון נומרולוגי וטיפול אישי להעצמה, הרצאות וסדנאות, תוכן לאירועים חברתיים.

השיטה מבוססת על תורת הקבלה המעשית, צופן אותיות השם, נומרולוגיה קבלית, מודעות והתפתחות אישית.

באמצעות שם מלא ותאריך לידה אני עורכת מפה אנרגטית המקנה התבוננות פנימית ופותחת ערוץ למודעות המהווה מקפצה לשינוי ועבודה עצמית, זאת תוך חשיפת המהות הפנימית, התדמית החיצונית והפוטנציאלים הקיימים קידומם ומימושם וזאת אל מול המכשולים, העיכובים והאתגרים המנהלים את חיי היומיום.

תיקון וייעוד הנשמה – מה  באה הנשמה לתקן בעולם הזה ומהו ייעודה של הנשמה. מה ואיך נכון בפרקי זמן בחיים ואילו מתנות נקבל בכל שנה בחיינו.

מפות זוגיות לבדיקת  מערכות יחסים אישיות, משפחיות ועיסקיות והענקת כלים לשיפורם בחיי היום יום.

האבחון הנומרולוגי תורם משמעותית לשיפור החיים, מסייע להבין כיצד לנצל משאבים ומיומנויות הייחודיות לכל אחד באופן אישי ולטובתו האישית ואף למקסם ולהעצים את חייו באמצעות מיומנויות אלו ולחיות חיי שפע בכל תחומי החיים, ממקום של בטחון וידע. האבחון משולב עם טיפול העצמה בשיטת תטא הילינג ושחזור גלגולים במידה ונדרש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן