למי לא פתח רחמים מלול את חלון ביתו, ממה חושש איתי לוי ועל מי רתח מכעס מפקד התחנה דודי מירון

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

 

שני: הזמר המצליח ויליד רחובות איתי לוי, מתראיין בתוכנית הבוקר של ניב רסקין ומדבר על התובנות מהתקופה המורכבת "אנחנו עוברים את הקטע של התובנות ונכנס פה כל הקטע של החרדות, והלחץ, והמתח, והקיום, ואני לא מדבר דווקא על הפן הכספי, אני דווקא הולך על המקום האומנותי והנפשי…אנשים רוצים רק ליצור ולעשות דברים טובים". בינתיים משחרר השבוע לוי שיר חדש "זוכרת" שמגיע למקום הראשון בצפיות ברשת היוטיוב ובתוך יומיים מגיע ל- 680 אלף צפיות. לאחר שבוע גדוש אירועים, קמפיין מוצלח עם משרד הבריאות ושיר שדילג היישר למקום הראשון, הוא פינק את עצמו בטיגון דגים לשבת רגועה במטבח ביתו.

איתי לוי צילום מעמוד האינסטגרם

 

שני: סגן ראש העיר עו"ד יניב מרקוביץ, מונחה להכנס לבידוד בעקבות כך שהיה קרוב לחברו לעבודה יו"ר ועד עובדי העירייה רמי מדהלה שנמצא מאומת קורונה. מרקוביץ תיעד ומתעד כל רגע אפשרי מהבידוד ונראה שכך זה ימשיך עד יום רביעי. בינתיים התבשר בבדיקה שעשה שהוא שלילי, נאחל למשפחת מדהלה, עופרה והילדים ולכל עם ישראל בריאות.

 

שלישי: משאית מוזיקה שמפטרלת בעיר במסגרת חגיגות שמחת בית השואבה ומשמחת את התושבים, מגיעה אל מול ביתו של הראיס רחמים מלול ברחוב מנשה קפרא. אלא שמלול ובאי ביתו סגורים ולא משתפים פעולה, אף חלון לא נפתח, לא רק שמלול לא שיתף פעולה אלא להיפך, הוא מתקשר לאחד האחראים מטעם העירייה ומבקש שיורו למשאית להנמיך את הווליום ולעזוב את המקום. ההוראה מתקבלת תוך זמן קצר והשיירה ממשיכה לדרכה ולשמח את שאר השכנים שרוקדים במרפסות.

רחמים וזהבה מלול על המרפסת בביתם בשנה שעברה

 

שלישי: מלון הבראה לחולי קורונה בירושלים, חבר המועצה פנחס הומינר, רעייתו וילדיו מחלימים ונראים מרוצים, הומינר ושאר חסידים שמחלימים באותו בית מלון, נהנו מזמר אורח, רקדו והיו מאושרים מתמיד. העיקר שכולם בריאים.

פנחס הומינר בחגיגות השבוע בבית המלון

 

 

רביעי: מפקד תחנת רחובות החדש, סנ"צ דודי מירון, לא "אהב" את העובדה שיש ברחובות כלי תקשורת שמסקר את המתרחש בתחנת המשטרה. לאחר הפרסום אצלנו בחדשות "רחובות ניוז", על שוטר שנמצא מאומת ובעקבותיו עשרות שוטרי סיור נכנסו לבידוד, נשלחה הודעה בהוראת מירון לפקודיו השוטרים והמתנדבים שנראית מעט מאיימת על פרנסתם בזו הלשון

"חברים בוקר טוב בשעה זו נערכת בדיקה יסודית אחר מתנדבים או שוטרים אשר מפיצים לגורמי תקשורת מה שהולך בתחנה אני מבקש מכולם מי שיש לו יד בדבר כמובן לעדכן אותי בפרטי לפני ששמו יעלה עדיף יהיו השלכות בנושא הדבר חמור ביותר שלא תגידו לא ידענו המשך יום טוב לכולם בריאות מעל הכל🙏". 

מפקד תחנת רחובות דודי מירון

 

שישי: אלירז שדה שמקפיד לאחרונה על לבישת ציצית ותפילות, מלמד את רעייתו אילנית לוי כיצד לחבוט בערבות כמנהג המסורת בהושענא רבה. על הדרך, אמה של אילנית, רחל, זוכה גם היא במצווה.

אלירז ואילנית (צילום אינסטגרם)

 

מוצ"ש: אחרי שחטפו השבוע זמר העשור ורעייתו אייל ודניאל גולן מעט ביקורת על שיצאו לנפוש מחוץ לעיר, הערב, מוצ"ש הם ממשיכים לעשות טוב על הלב ולשמח את הציבור.  בשעה 23:00 יארחו בסלון ביתם ברחובות את הזמרים יואב יצחק ועדן חסון וכולם מוזמנים לצפות בשידור הלייב בפייסבוק ובאינסטוש.

אייל גולן בסלון ביתו

 

פתחו יומנים: ביום שלישי תחגוג בימת הנוער 47 אביבים להיווסדה. בגלך התקופה המורכבת והסגרים המשתנים, החל מנהל הבימה אילן גרזי לקדם יוזמה ושלח לכל ההורים והחניכים בקשה מרגשת לשיתוף פעולה.

"יומולדת 47 לבימת הנוער… 🕺💃🏼 בוקר טוב. בימת הנוער נוסדה ב13.10. 73 שבוע אחרי פרוץ מלחמת יום הכיפורים. אני פונה אליכם חניכים והורים יקרים ומבקש מכם להיות יצירתיים ולציין את היום המיוחד בציור /שיר / ברכה מצולמת ועוד כיד הדמיון . ואז לשלוח ביום שלישי 13.10 לקבוצת הוואטס אפ . אתם מוזמנים להיות חלק מהחגיגה. יומולדת שמח🥳".

מנהל הבימה אילן גרזי

 

שישי: כוכבת הריאליטי הרחובותית, אביבית בר זוהר והאקס של מלכת היופי לשעבר טיטי איינאו, היהולמן ישראל אור, אורזים מזוודות ויחד עם נוספים נוסעים לנפוש ביוון הירוקה. בר זוהר הציגה את הסוויטה שארגן לה אור לדבריה " שישראל מבטיח הוא מקיים". לא ברור אם מדובר בזוגיות חדשה אבל נראה שבר זוהר נהנית מאוד בחברתו.

אביבית בר זוהר

 

שבת: תושב העיר רחובות ומפקד תחנת משטרת טייבה סנ"צ אלעד קליין, מגיע לפקד על שריפה גדולה שמתפשטת ומעסיקה כוחות כיבוי גדולים שכללו מטוסים. כעבור שעות ארוכות של עבודה התפנה קליין להודות לתושבים על היענותם בפינוי הבתים, קליין שהפתיע במצבור תודות על שיתוף הפעולה סיכם בעמוד הפייסבוק שלו ז" דבר אחד עמד לנגד עיני והוא שמירה על חיי אדם והיכן שהיה הספק קיבלתי על עצמי לבצע את הפינוי גם בכוח בכדי לדעת שאני עשיתי את כל מה שאפשר כדי להציל חיים. סיימנו ללא נפגעים בנפש, ללא פגיעה ברכוש תוך ביצוע הערכות מצב עיתיות וקבלת החלטות נבונה. תודה לתושבי בת חפר, בחן על ההבנה, תודה לכלל הכוחות שפעלו בשטח שוטרים, מתנדבים, חיילי צהל, לוחמי האש האמיצים, וועד היישוב וראש המועצה ועוד רבים וטובים אחרים שהגיעו לסייע".

סנ"צ אלעד קליין מסומן בעיגול

 

שבת: ראש העיר לשעבר שוקי פורר מחליף תמונה ראשית בפייסבוק ובפנים שמחות מרים לחיים באווירת חגיגית. שתהיה לכולם שנה טובה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *