למי פרגן רחמים מלול ואיפה נפגשו עודד פורר ואפי נוה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: למי פרגן רחמים מלול, ממה מאוכזב ליאם גולן ואיפה נפגשו עודד פורר ואפי נוה

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז
פינת המנגל – חדשות רחובות ניוז

שני: סגן ראש העיר רחובות אמיתי כהן ארגן חלוקת אלפי סופגניות לחיילי צה"ל, וביום ראשון (מחר) יערוך כהן הדלקת נרות ברחובות לכבודם במעמד ראש העיר רחמים מלול, בהיכל התרבות שעה 18:00. כהן "פגשתי את חיילנו, לוחמי ולוחמות מג"ב קלקיליה, שביום יום ובכל המבצעים בלילות פועלים במשימות הקשות ביותר נגד אוייבנו. הם צריכים להיות הכי קשוחים וחזקים שיש. פגשתי את הצד האחר שלהם, את הרגישות והסבלנות, את ההפך. את הרוח והעדינות בה הם פעלו יחד עם ילדים עם צרכים מיוחדים של עמותת 'קו לחיים' בפעילות מיוחדת שהם הפיקו למענם".

אמיתי כהן וחיילי צה"ל השבוע

 

 

שני: מנכ"ל רשת חוויות גולן ביטון ורעייתו רעות, ארזו מזוודות ויצאו לנפוש את חג חנוכה בדובאי לבד ללא ילדהים. ביטון: "עובדים על הזוגיות, ממליץ לכולם להגיע לכאן ולהינות".

גולן ורעות ביטון

 

שלישי: הדקלת נר שלישי בחוות הסוסים המשפחתית של משפחת אבלה בכפר בילו. הזוג המארח אורן ויעל, עומדים בפתח הבית ומקבלים את האורחים, לצד צלילי אקורדיון ודוכני מזון מיוחדים. הגיעו לכבד: שר החקלאות, עודד פורר, ראש מועצת מזכרת בתיה, גבי גאון, יו"ר האופוזיציה וחבר מועצת העיר רחובות עו"ד מתן דיל, חברת מועצת העיר רחובות עו"ד קארין ברגינסקי,  יו"ר האופוזיציה בקריית גת, עו"ד יקיר שינדלר, יו"ר לשכת עורכי הדין לשעבר עו"ד אפי נוה, עו"ד עמית בכר יו"ר מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין ועוד. אבלה סיכם" תודה רבה שהארתם את ביתנו. נמשיך במסורת גם בשנים הבאות. שנדע כולנו אור ושמחה".

חנוכה אצל משפחת אבלה

 

שלישי:  מ״מ ראש העיר רחובות זהר בלום, נחת ביום שלישי במיאמי הרחוקה לחופשה משפחתית. בלום התקבל ע״י הקהילה היהודית בחמימות רבה, התכבד בהדלקת נרות מסורתית ברחבי העיר ואף קיבל ברכות ואיחולים להיות ראש העיר הבא של רחובות.

זהר בלום מדליק נרות במיאמי

 

רביעי: חבר מועצת העיר רחובות עו״ד שמואל בר דאנזאן המחזיק תיק השרותים החברתיים, מגיע לברך בהרמת כוסית לחנוכה, את עובדי האגף לשירותים חברתיים יחד עם השיטור העירוני. בתמונה מנהלת האגף בת חן קרני, מנהל אגף תנועה, פיקוח ושילוט מר ליאור שוקרי, מנכ״ל העיריה מר מאיר דהן.

 

רביעי: הדלקת נר רביעי לחנוכה ב״בית האמנים״ ב״אחוזת הנשיא״. התנדבה להופיע להקת תיכון קציר מכיתה י׳, עוד נכחו: הרב מייקי גולדשטיין , מנהל שירותי הדת של התנועה המסורתית, בירכה על הנרות –לינדה אביטן ,יו״ר בית הכנסת ״עדת עמנואל. נוכחה גם חברת מועצת העיר רחובות איטל בציר אלשיך שהגיעה עם בנה ומשם רצה היישר למחזמר פיטר פן בהיכל התרבות.

לינדה אביטן

 

רביעי: הצגה חגיגית של פיטר פן בהפקת בימת הנוער המופלאה שלנו. טרם ההצגה התקיימה הדלקת נרות שערך הראיס רחמים מלול ומחזיק תיק התרבות עודד עמרם. כולם סיכמו שהיתה הופעה מדהימה של ילדי בימת הנוער. לאחר ההופעה נשמעו מילים נרגשות וחמות של ראש העיר על ההפקה המדהימה ופרגון למנכ"ל היכל התרבות אילן גרזי על ניהולו היעיל גם בבימת הנוער.

מימין: אילן גרזי, רחמים מלול ועודד עמרם

 

רביעי: מנהל אגף הפיקוח, שיטור והתנועה של עיריית רחובות ליאור שוקרי חוגג יום הולדת. מגיעים לכבד ולברך חברי המועצה מתן דיל ומחזיק תיק התחבורה אבי קינד. בערב חגג שוקרי על האש עם חבריו לעבודה ובני משפחתו. נסכם: מזל טוב עד 120.

מימין: אבי קינד, ליאור שוקרי ואסף מדהלה

 

חמישי: מזל טוב לסמדר וטורי הבעלים של מסעדת lala. פרגן לה באריכות בברכה מוקדשת אחיה הקטן תומר כהן: "אחותי הגדולה ,שגדלה בשנה, היא אישה יקרה ורעיה נאמנה, אמא אוהבת, עם לב כה רחב, מארחת מושלמת, עם לב של זהב, אאחל לך בריאות ושלווה מרובה, אושר, שמחה והמון אהבה. אאחל לך חיים נעימים ורגועים, המון חיוכים וימים של כיופים. שתמיד תדעי למצוא את הטוב בכל דבר
ותצליחי בכל עשייה שרק אפשר. האמיני בעצמך שאת האחת והיחידה ותצליחי להשיג כל מטרה בהתמדה.
החיים חולפים מהר אז דעי לנצלם כי רגע שחולף, אינו חוזר לעולם. באהבה, אח שלך הקטן וכל המשפחה".

סמדר וטורי והאח המעריץ תומר כהן

 

חמישי: מזל טוב לעובדת העירייה החרוצה בגזברות דנה לוי שרעבי שחגגה 49 חורפים. מזל גם למנהל אגף מוסדות העירייה יואב לוי שחגג יום לפני כן 68 חורפים. נאחל להם בריאות ואושר.

יואב לוי ודנה לוי שרעבי

 

שישי: משפחת לוי שדה מרחובות, אלירז, אילנית ובנה ליאם, מגיעים לאולפני קשת 12 ומתארחים בתוכנית האם: "גלית ואילנית". בשלב שאלון פתע שהופנה לליאם, אלירז נשאל ממה לדעתו ליאם מאוכזב, ליאם השיב מהעובדה שלא הלך לקריירה של כדורגל. בסוף השבוע התראיין ליאם לווינט וסיפר שהוא בשל לזוגיות.

אלירז, אילנית, ליאם וגלית. צילום אינסטגרם

 

שישי: יועצות התקשורת ורד עוזיאל וח״מ איטל בציר אלשיך בחרו לוותר על קפה הבוקר הקבוע שלהן ולהרצות בפני נשים המתכננות לרוץ לרשויות וערים ברחבי הארץ כיצד מנהלים קמפיין פוליטי. את קפה הבוקר הן שמרו מיד לאחר ההרצאה, כשניגשה אליהן אחת המשתתפות ואמרה: ״שכנעתן אותי – אני חייבת שתיים כמוכן בקמפיין".

איטל בציר וורד עוזיאל

 

פפראצ'י השבוע

חבר המועצה אביב איטח ובת זוגו גלית נצפו מבלים במסעדה לאחר שבילו עם אחייניהם בהיכל התרבות ברחובות.

אביב איטח וגלית

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *