למעלה מ-100 אירועים יצאו לדרך במסגרת יום המעשים הטובים ברחובות!

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

למעלה מ-100 אירועים יצאו לדרך במסגרת יום המעשים הטובים ברחובות!

יוצאים לרחובות עם מעשים טובים: מעל למאה אירועים יתקיימו היום, שלישי 14.3, במוסדות החינוך, פארקים, מרכזים ציבוריים ובמרכזים הקהילתיים בשיתוף פעולה של עיריית רחובות, רשת חוויות והחברה העירונית לתרבות נופש וספורט.

את יום המעשים הטובים פתח ראש העיר רחמים מלול במרכז חוויות בקריית משה בבוקר חוויתי מיוחד לתושבות הותיקות בשכונת קריית משה.

אל ראש העיר התלוו סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות אמיתי כהן, מנכ"ל עיריית רחובות מאיר דהן, מנכ"ל רשת חוויות גולן ביטון וצוות מרכז חוויות קריית משה.

במהלך הבוקר החוויתי ניגנה התזמורת של בית הספר שביט אותה הוביל התלמיד גלב ניקולנקו, עולה חדש שהגיע מרוסיה לפני כשנה בעקבות המלחמה. גלב שחוגג השבוע את יום הולדתו ה-13 זכה לתשואות וברכה מיוחדת מראש העיר רחמים מלול שבירך אותו על עלייתו לארץ והגיעו לגיל מצוות.

בנוסף לתזמורת של בי"ס שביט, הגיעו נציגות הגרעין המוסיקלי של בנות השירות "אורות חנן" שהנעימו את זמנם של המשתתפים בשירה ונגינה.

בין הפעילויות שיתקיימו במהלך היום בכל רחבי העיר:

צוותי המעונות של חוויות יבשלו ארוחות חמות למשפחות המוכרות ברווחה, הפנינג קהילתי בכניסה לקניון, סיור מורשת לחברי "החממה" המרכז לשיקום נכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה, במרכזים הקהילתיים יוקמו גינות קהילתיות ויתקיימו שתילות וטיפוח סביבתי, איסוף אגורות מהתושבים והעברת הכספים לעמותה בשיתוף עם חברת ברניקס שתאסוף את הכספים, הכנת ארון בגדים קהילתי בו ניתן יהיה להשאיר פרטי לבוש וספרים להחלפה כתרומה, צביעת בית הכנסת השכונתי וטיפוח החצר בהובלת נוער קריית משה, סדנאות צחוק במרכז גיל הזהב, הכנת מתנות לילדים מאושפזים בקפלן, הופעת נבחרת ההתעמלות האמנותית בבית "לב אבות", אפיית עוגות לחיילים בודדים, התנדבות של עובדי מעגלי תעסוקה שהינם עם צרכים מיוחדים בקטיף בקיבוץ שילר, חלוקת כריכים ושתייה בהכנת נוער היחידה לקידום נוער בפארק המייסדים ובתחנת הרכבת, איסוף ואריזת סלי מזון לפסח בשיתוף עמותות, אירועים קהילתיים, פעילויות בתוך בתי הספר היסודיים ברחבי העיר, פינוקים לאבות הבית במערכת החינוך, פעילות ותרומות לעמותת עמך, בית אבות נווה עמית ועוד.ראש העיר, רחמים מלול אמר הבוקר: "יום המעשים הטובים יכול להתקיים 365 ימים בשנה וזה תלוי רק בנו. היום הזה נועד לעורר מודעות ולפתוח את הלב. אני שמח לראות פה תושבות ותושבים מכל הגילאים שבאו לחגוג יחד איתנו את היום המיוחד הזה".

אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, המרכזת את יום המעשים הטובים העירוני, אמר כי: הנהלת הרשת והעובדים התגייסו ויצרו עשרות אירועים קהילתיים, תוך חשיבה על כל הקהילות והאוכלוסיות. אנחנו שמחים וגאים לראות את כל התושבים היקרים שהגיעו לכאן הבוקר, וחוגגים יחד איתנו את היום העוצמתי הזה, שכולו אחדות ועזרה לזולת".

מאיר דהן, מנכ״ל העירייה: ״יום המעשים הטובים הוא יום חשוב בעיני, מכיוון שזו הזדמנות מצויינת עבור העירייה להדק את הקשר עם התושבים ולבטא את הערכים של החיבור לקהילה, שליחות ועשיית טוב".

תגובות

דילוג לתוכן