לרגל יום האישה: תכירו את האחות הרחמניה ממתחם החיסונים במתנ”ס קרית משה לינה וקסמן פז, שבשעות הפנאי היא צלמת מקצועית

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

לרגל יום האישה הקרב: תכירו את האחות הרחמניה ממתחם החיסונים במתנ”ס קרית משה לינה וקסמן פז, שבשעות הפנאי עובדת כצלמת מקצועית ויש לה קבלות!

 

תושבת רחובות לינה וקסמן פז, בת 45, עובדת כ 11 שנה כאחות בבריאות האישה בשירותי בריאות כללית. בתקופה האחרונה היא מדלגת במסגרת עבודתה ממתחמי החיסונים בראשון לציון אל מרפאות אחרות במחוז.

לימה וקסמן פז

בראש השנה לאחר שהיא וכל משפחתה חלו בקורונה הבינה לינה שברגע שיגיעו החיסונים אינה יכולה להביט מהצד והתגייסה למאמץ ומאז לוקחת חלק גדול ויום יומי במבצע חיסוני קורונה.

לינה עובדת מסביב לשעון, מתמודדות עם השאלות והחששות של האוכלוסייה המתחסנת ומתרגשת מהתפקיד המשמעותי במערכה. למטופלים שמוטרדים מתופעות הלוואי של החיסון היא מספרת על חווייתה האישית, על העובדה שחודש אחרי שהחלימה מקורונה עדיין לא חזרה לעצמה.
למרות התפקיד שדורש ממנה כל כך הרבה היא חייבת משהו בשביל הנפש. היא מספרת “ צילום תמיד משך אותי, ובגיל 40 קיבלתי מתנה מצלמה וקורס צילום ובום – ישר התאהבתי והקסם קרה“.

לינה וקסמן פז

לינה מתמחה בצילומים בטבע, באור טבעי, היא מאמינה במינימום עיבודים ופילטרים. “אני אוהבת לתפוס את הרגע המדייק בו הקסם קורה”.
היא מצלמת צילומי נשיות והעצמה אישית, תדמית שמשקפים אתכם ואת העבודה שלכם, צילומי הריון שמבחינתה זו תקופה מיוחדת והיופי בהתגלמותו, משפחה וילדים וזוגיות.
או כמו שהיא אומרת: “אני מתעדת את הרגעים הקטנים והמיוחדים בחיים ומשאירה מזכרת מאותם רגעי קסם”.

רוצים לשמוע עוד ממנה או לראות עבודות שלה?
בפייסבוק או באינסטגרם lin pazz photography
אם יש לכם עוד שאלות היא תענה לכם באהבה – 0523307671

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הקודם
הבא
דילוג לתוכן