לשון הרע: עורך הדין המצליח אביחי חג’בי תובע 142 אלף שקלים מאישה שמנסה לפגוע בשמו ובפרנסתו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

לשון הרע: עורך הדין המצליח והמוכר אביחי חג’בי תובע 142 אלף שקלים מאישה שמנסה לפגוע בפרנסתו ורשמה “עורך דין על הפנים אני מכירה אותו אישית”.

מאת: רותי ורד

עורך הדין הרחובותי המצליח והמוכר אביחי חג’בי הגיש אל בית משפט השלום ברחובות, תביעה על סך 142 אלף שקלים מאישה שרשמה ” עורך דין על הפנים”. תושבת רחובות (38) שסיימה שכירות בת שלוש שנים בבית השייך לאביו של עו”ד אביחי חג’בי, ניגשה לאב ולבנו עו”ד ודרשה מסמכים על תשלומי ארנונה, האב ובנו השיבו כי המסמכים יוגשו בערכאות המתאימות ואין הם מתכוונים למסור לה. ככל הנראה בתגובה לסירובם היא החליטה על פי התביעה “לנקום” באביחי חג’בי, בשמו הטוב, בשמו המקצועי ובפרנסתו.

בית משפט השלום רחובות צילום רחובות ניוז

 

לתושבת הנתבעת יש ככל הנראה שני פרופילים של פייסבוק ומהם רשמה תגובות על כתבות, הצלחות והשתתפויות בתוכניות טלויזיה אותן פרסם חג’בי בעמוד הפייסבוק שלו. כך עולה מהתביעה כי חג’בי פרסם פוסט בעמוד העסקי על השתתפותו בערוץ הכנסת בתוכנית “פרלמנט צהריים” בה השתתף, באופציית התגובות רשמה הנתבעת “עורך דין על הפנים לא ממליציה”. לאותו פוסט כאמור נחשפו למעלה מעשרת אלפים איש וחג’בי, נפגע מאוד והתיחס לכך בחומרה. גם כאשר התארח חג’בי בערוץ 20 עשתה כן ועל אותם מהלכים חזרה בה הנתבעת ארבע פעמים לכאורה. חג’בי הבין שאין מנוס מלהגיש כנגדה תביעת לשון הרע ובקרוב היא תעמוד על דוכן הנתבעים ותנסה להסביר את פשר מעשיה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן