מאוחדת רחובות: דגנית בן מרגי תנהל את תחום ליווי היריון וחיסוני העובדים

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מאוחדת רחובות מתחזקת גם בגזרת נבחרת האחיות: לאחרונה הצטרפה הגב' דגנית בן מרגי, לנבחרת המובילה של מחוז דרום הכולל את העיר רחובות ובמסגרת תפקידה תרכז שני תחומים ייחודיים – ליווי היריון כחלק מתכנית "התחלה בריאה" וכן תחום חיסוני עובדים במחוז.

תכנית התחלה בריאה מלווה את האישה ההרה, בכל היריון, על ידי אחות ליווי גם לאחר הלידה הכוללת ביקור בבית היולדת בהיריון הראשון. התכנית משלבת אורח חיים בריא הכולל תזונה, פעילות גופנית, חיזוק ריצפת אגן והפסקת עישון, לצד טיפולים ברפואה משלימה. כל זאת בנוסף לתכנית ההיריון והלידה, שהשיקה מאוחדת החודש, היחידה בישראל שנותנת יותר: גם צ'ק היריון ולידה בסך 8000 ש"ח וגם שירותים נוספים במחירים מצוינים. (למבוטחות שיא בכפוף לתקנון שיא יולי 17).

בנוסף לכך, תשמש בן מרגי (נ+2, 39) שותפה פעילה בכלל הפרויקטים והעשייה השוטפת במחוז. את דרכה המקצועית החלה כאחות מוסמכת בצה"ל, בוגרת בית הספר לסיעוד 'וולפסון', אשר שירתה בתפקידי פיקוד שונים בחיל הרפואה.

ב-13 השנים האחרונות עבדה כאחות וכמיילדת בחדר הלידה ב'אסף הרופא'. בן מרגי הינה בוגרת תואר ראשון בסיעוד ובעיצומם של לימודים לתואר שני במנהל מערכות בריאות.

הגב' רויטל תורג'מן, אחות מחוזית מסרה כי: "מאוחדת מקבלת בברכה את הגב' דגנית בן מרגי אשר פועלה ידוע לכל. אין לי ספק כי תבצע את תפקידה כראוי ואף תביא עמה גוון חדש וניחוחות מרעננים לתחומים אותם תרכז למען מטופלינו במחוז בפרט ובמאוחדת בכלל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *