מאוכזבים? מבלי להתיחס לסוגיות החיסונים, מצהירה שרת החינוך ששנת הלימודים תפתח כרגיל

חדשות רחובות - קריאה לשרת החינוך: חיסון לצוותי חינוך תחילה - רחובות ניוז

מאוכזבים?

שרת החינוך לא מתייחסת לקריאת ראש העיר וסגנו לחסן את צוותי המורים תחילה, ומוציאה הערב (מוצ"ש) הודעה ששנת הלימודים תפתח כרגיל.

 

שרת החינוך ד"ר יפעת שאשא ביטון מודיעה לפני זמן קצר ששנת הלימודים תפתח כרגיל תוך התעלמות מוחלטת מהסוגיה המרכזית – חיסון צוות המורים.

ביטון: "אנשי מקצוע ומומחים רבים הן מתחום החינוך והן מתחום הבריאות כולל שר הבריאות בעצמו והצוות המקצועי של משרדו, תמכו בכל במה אפשרית בפתיחת שנת הלימודים כסדרה באחד לספטמבר – מתוך דאגה לחוסן הנפשי של התלמידים ויצירת הוודאות והיציבות הנדרשת לתלמידים, לצוותים ולהורים. אנו נפתח את שנת הלימודים בצורה בטוחה ומבוקרת בהתאם למתווה שסוכם עם משרד הבריאות".

תזכורת: בחמישי שעבר קראו ראש העיר רחובות רחמים מלול, וממלא מקומו מחזיק תיק החינוך, זהר בלום  לשרת החינוך: אפשרו לצוותי החינוך לקבל חיסון שלישי כבר עכשיו, כדי שיהיו מוכנים לפתיחת שנת הלימודים".

חדשות רחובות - רחמים מלול וזהר בלום - רחובות ניוז
רחמים מלול וזהר בלום

כזכור, בתחילת ימי הקורונה מלול ובלום היו הראשונים בישראל שקראו לאפשר בדיקות מדגמיות במערכת החינוך בישראל, מה שנכנס כעת כחלק ממתווה משרד החינוך לפתיחת שנת הלימודים במסגרת "מגן חינוך" .

בסוף השבוע הם פנו לשרת החינוך בקריאה,

"לאפשר לצוותי החינוך שיחפצו בכך לקבל מנת דחף מהר ככל האפשר, וזאת לאור העובדה שהם נמצאים בקו הראשון עם תלמידיהם שרובם אינם מחוסנים וחשופים להדבקה יותר מהאוכלוסייה הכללית וזאת כדי למנוע סכנה של הדבקות צוותי החינוך ובני משפחותיהם… להתחסן מידית במנת הדחף השלישית ובכך לפתוח את השנה כשהם מוגנים יותר, מה שיעזור גם לנהל שגרת לימודים תקינה יותר ככל האפשר".

ביטון כאמור בחרה שלא להגיב ולהתייחס לקריאתם של מלול ובלום וכן לדעתם של ראשי רשויות נוספות, במקום זאת היא הוציאה הודעה שהשנה תפתח כרגיל.

חדשות רחובות ניוז

חדשות רחובות - חינוך ואקדמיה בעיר רחובות - רחובות ניוז
חדשות רחובות – חינוך ואקדמיה בעיר רחובות – רחובות ניוז

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *