מאמאנט, ליגת אמהות בכדורשת

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מאמאנט, ליגת אמהות בכדורשת

המאמאנט, ליגת האימהות בכדורשת, מהווה את פרויקט האימהות הספורטיבי, החברתי והקהילתי הגדול בישראל והיא מונה למעלה מחמשת אלפים נשים בכל רחבי הארץ.
ליגת מאמאנט רחובות קיימת 9 שנים וברחובות ישנן 13 קבוצות מבתי הספר בכור לוי, בן גוריון, בן צבי, ההולנדיות, ויצמן, מאמאנט גולד, מעלות סיני, ניצני המדע, סירנות, פרחי המדע, רמון, שפרינצק ותחכמוני. ביום חמישי (14.06) התקיים טקס הענקת צלחות וגביעים לקבוצות, מצטיינות ומצטיינים לסיום עונת 2022-23, באולם הספורט ברזילי.

ניצני המדע יחד עם המאמנת איריס דיין ניצחו וקיבלו צלחת אליפות על כלל המשחקים לאורך העונה וזכו בגביע אליפות על משחק הגמר מול ויצמן.

מ"מ ראש העיר רחובות זהר בלום

זהר בלום, מועמד לראשות העיר, בירך את השחקניות: " האימהות המדהימות של רחובות ייצגו השקעה וספורטיביות, הן במשחקים והן באימונים, לאורך כל השנה. אני גאה בכלל הקבוצות של מאמאנט בעיר ומבטיח לפתח את הפעילות הספורטיבית בעיר ולקדם את המהפכה הנשית בספורט!".

חדשות רחובות - חברת מועצה מחזיקת תיק נשים בעיריית רחובות, אוה גור - רחובות ניוז
חברת מועצה מחזיקת תיק נשים בעיריית רחובות, אוה גור

אוה גור, מחזיקת תיק מעמד האישה, יו"ר הפורום לקידום מעמד האישה ושחקנית קבוצת ניצני המדע מזה כ- 7 שנים, שמחה על הזכייה: "אני גאה בנבחרת שלי, קבוצת ניצני המדע, ובכל הליגה העירונית על העצמה נשית וגאווה לילדים, תוך הנאה באימונים ובמשחקים שמשלבים עבודת צוות וכושר גופני. אני קוראת לכל האימהות ולהצטרף לקהילה המדהימה שלנו ולהרים את האחווה הנשית בעיר! אני רוצה להודות לסיוון שפר, מנכ"לית ארגון מאמאנט; אלכס בר מכר, מנהל ליגת מאמאנט בחברה העירונית; סיגל לוי, יו"ר מאמאנט רחובות ודורון שמחי, מנהל אגף הספורט. לחבריי לסיעה שהגיעו לכבד, זהר בלום, מועמד לראשות העיר רחובות ומחזיק תיק החינוך, ועו"ד שמואל בר דאנזאן, מחזיק תיק שירותים חברתיים".

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/DDOFX4aMYoKDNrqF3ryrIS

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *