מדבקות לרכב – המיתוג שעוקב אחריכם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ofir

ofir

בהינתן העובדה כי השירות או המוצר שאתם מציעים לשוק באמת שווים את הכסף, ויש להם ביקוש, הרי שההבדל הגדול ביותר בין עסק מצליח לעסק בינוני (או כושל) זה המיתוג – האם הלקוחות הפוטנציאלים שלכם חושבים עליכם כפיתרון המיידי לבעיה שהם מחפשים לפתור, או לא. מדבקות לרכב הן דרך מעולה לחיזוק המיתוג מהסיבה הפשוטה – אתם לא מוגבלים במיקום הפרסום שלכם.

מיתוג של רכב במדבקות אומר בעצם יצירה של שלט פרסום נייד, שנוסע איתכם לכל מקום. בפקקים, ברמזורים, בכבישים, בחניונים, בכל מקום בו האוטו שלכם נמצא – הפרסומת שלכם נמצאת, ואם זה נעשה במדבקות ברמה גבוהה, הרי שמדובר לא רק בפרסום, אלא בפרסום איכותי. מדבקת רכב ברמה גבוהה היא מדבקה עמידה, עם צבע חזק ועמיד, שיכולה לפגעי מזג האוויר, לשמש הישראלית החזקה, לגשמי החורף המכים, ולחום הרב השורר ברוב חלקי ישראל בחלקה הגדול של השנה.

בוחרים חכם במדבקות לרכב:

כמו בכל תחום, לא רק בפרסום ומיתוג, הרי שגם עם המדבקות לרכב שלכם אפשר לעשות את זה טוב, או הכי טוב. הבחירה היא שלכם, ויש להתאים אותה לצרכים שלכם – שיווקית, כלכלית, וכיו”ב. כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם כשממתגים רכב עם מדבקות:

  1. צבע הרכב והדפסת מדבקות בצבעים – צבעים מושכים את העין. זה פשוט טבע העין. אפשר למנף את זה, או להרוס עם זה. בחרו בתבונה את הצבעים של המדבקות שלכם, וכמובן בהתאמה לרכב. אתם רוצים שהרקע, כלומר צבע הרכב, ידגיש את המדבקה, וממש “ידחוף” אותה לעין של המתבונן. יכול להיות שתצטרכו לעשות פשרות מסוימות. לדוגמא – אם הלוגו שלכם וצבע הרכב שלכם דומים או לא מחמיאים זה לזה, שיקולו לשנות צבע לוגו לפרסום, או במקום לוגו להשתמש בטקסט ובצבע אחר.
  2. איכות המדבקה – ניתן למצוא כיום מדבקות רכב בכל רמת איכות. כפי שהדגשנו קודם לכן, בישראל שוררים תנאי מזג אוויר די קיצוניים. קיץ חם עד מהביל, וחורף חם ביום וקר בלילה, עם שינויי טמפרטורות קיצוניים, מה שמשפיע מאוד, דרך, בין היתר, כיווץ והרחבה, על עמידות המדבקות.

סוגי המדבקות לרכב שלכם:

יש כיום לא מעט מדבקות שמתאימות לרכבים שונים ולמטרות שונות. בוודאי כבר הבחנתם בהן, בייחוד אם אתם מתעניינים לאחרונה ברעיון של הדבקה על הרכב שלכם. מדבקות שטוחות לצד מדבקות בולטות בתלת-ממד, מדבקות צבעוניות או שחורות, מדבקות של טקסט או של לוגו או ציור. כיצד בוחרים?

כמו בכל מהלך שיווק, מוטב כי המומחים שמלווים אתכם ישגיחו על הבחירה שלכם, כדי שתוכלו לבחור במדבקות הנכונות ביותר, שיעשו את העבודה שלהן בצורה המשתלמת ביותר. הדפסת מדבקות לרכב הן בחירה מעולה כקו שיווקי בדרכים, אך דווקא בגלל החשיפה הגבוהה שהן מאפשרות לעסק שלכם, יש להקדיש זמן מה בבחירת אופי העיצוב שלהן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן