מה גרם למועמד לראשות העיר זהר בלום לבכות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מה גרם למועמד לראשות העיר רחובות זהר בלום לבכות מהתרגשות

המועמד לראשות העיר, זהר בלום יפרסם בקרוב סדרת סרטונים בהם הוא יספר וישתף על תוכניותיו לעתיד רחובות והדרך החדשה שהוא מתכנן עבור העיר: רחובות 2035. בסרטון הראשון שפרסום היום (28.07) חשף בלום את הערכים עליו גדל וסיפר על האנשים המשמעותיים ביותר בעיצוב דרכו, הוריו, פנינה ושייקה ז"ל, ומשפחתו היקרה.

ספר לי קצת על ההורים שלך?

בלום: " ההורים שלי…(בוכה ונבוך) ההורים שלי זה בעצם מי שאני היום. אבא שלי ניצול שואה נולד בפולין, אפשר להגיד שהוא לוחם מילדות. שאבא שלי היה בן 11, התחילה מלחמת העולם השניה, ראה שרצחו את אביו מול עיניו, הוא החליט שהוא שורד, לאורך כל המלחמה הוא לחם, שרד להגעתו לישראל, הוא עשה הכל לבד".

 

"לאחר שעלה לארץ הוא הכיר את אמא שלי פה ברחובות, בריקודי עם. אמא שלי ילידת העיר רחובות, אמא התייתמה בגיל שבעה חודשים, סבא שלי זיגברד על שמו אני קרוי. שנה לאחר שאבי נפטר אמא נפטרה, שניהם נפטרן מהמחלה. מאוד מאוד קשה היום למרות שכבר עברו חמש שנים".

משפחת בלום

"אנחנו מרגישים…(שוב נחנק מדמעות של רגש), אנחנו מרגישים בחסרונם יום יום כי היינו באמת משפחה מלוכדת, ארוחות ימי שישי…זה האופי, גם היום בבית. אנחנו כמעט כל ערב אוכלים יחד, לא משנה מה, יושבים ואוכלים את הארוחה וכמובן בשבת, חני מבשלת כאילו באים שישים אבל אנחנו רק חמישה".

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/DDOFX4aMYoKDNrqF3ryrIS

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *