מה הביך את מתן דיל וכך הציל אלירז שדה אישה שהתמוטטה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: מה הביך את המועמד לראשות העיר רחובות עו"ד מתן דיל, מי הוא ראש העיר רחובות לשעבר שנרתם לעמוד בראש רשימה למועצת העיר, מה עשה המועמד לראשות העיר רחובות עו"ד יניב מרקוביץ' ברומניה, מה קרה במפגש האקראי בין איטח לעמרם. 

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

 

תחילת שבוע: ראש עיריית רחובות לשעבר יעקב סנדלר בן ה-84,  נצפה בשיחה צפופה עם השר לשעבר עמר בר לב, עם חברת מועצת העיר רחובות רוני באום ועם יו"ר מפלגת העבודה ברחובות, יקי ניסנבאום. האם זה עוד צעד בקריאה לסנדלר להתייצב בראש ה"קול החילוני" בבחירות הקרובות? המנגל שאל וגם נענה בחיוב.

מימין: יעקב סנדלר, עמר בר לב, רוני באום ויקי ניסנבאום

 

ראשון: מופע מחווה בהיכל התרבות רחובות, לרגל 50 שנות יצירה לרמי דנוך וצלילי העוד, משתתפים – אבנר גדסי אביבה אבידן ציון גולן חיים אוליאל פרלה דנוך אורי שבח ומחזיק תיק התרבות חבר המועצה עודד עמרם. צוות היכל התרבות בהובלת אילן גרזי אירחו את המופע שהיה סולד אאוט וזכו למחמאות.

עודד עמרם ואילן גרזי, ציון גולן, אבנר גדסי, אביבה אבידן

 

שני: תושב רחובות אלירז שדה נקלע לסיטואציה של אישה כבת 80 שהתעלפה ונשכבה על רצפת בית הקפה הסמוך לביתו "דפנ'ס" ברחובות. שדה ניגש לפתוח את אחד החלונות, הרים את רגליה של האישה שלא תאבד הכרה והמתין עד להגעת כוחות מגן דוד אדום שהמשיכו את הטיפול. "אלירז פעל בצורה מדהימה! הוא לא חשב פעמיים, כשהבחין במקרה הוא ניגש אליה במהירות, פתח את חלון בית הקפה לאוורר את המקום והרים את רגליה כלפי מעלה עד להגעת צוות מגן דוד אדום שהמשיך לטפל בה" סיפר אחד האזרחים ששהה במקום באותם רגעים.

אלירז שדה ואילנית לוי צילום אינסטגרם

 

שלישי: המועמד לראשות העיר רחובות עו"ד מתן דיל וחברת מועצת העיר רחובות עו"ד קארין ברגינסקי, אירחו במטה רחובותי שברח' הרצל בעיר את דוברי השפה הרוסית. הגיעו למעלה מ-100 איש, כמות האנשים הפתיעה את דיל וברגינסקי שהיו נבוכים כי המקום היה מלא עד כדי כך שחלקם נאלצו לעמוד ובודדים ויתרו והבטיחו להגיע לחוג נוסף בתקווה שיהיה פחות צפוף. ברגינסקי: "התרגשנו לראות את כל התושבים היקרים שהגיעו. אנו מתנצלים על הצפיפות ועל כך שלחלק לא היה מקום לשבת ונאלצו לעמוד. ברוסית אומרים צפוף, אבל טוב. כך זה היה. כן ירבו מפגשים כאלה. תודה על תמיכתכם ואהבתכם. נמשיך להפגש עימכם".

מתן דיל וקארין ברגינסקי במטה

 

רביעי: כמידי שנה, משפחת ליבי המורחבת יצאה לטיול לזכר הסבא משה ליבי. הכל בזכות הסבתא מרים בת ה-96 שמובילה את שבט ליבי. השנה הטיול היה בקרוז לרודוס ומרמריס, על הספינה היה מפגש של הרבה רחובותים בינהם עו"ד אבי מוזס חבר המועצה, שאול ליבי ח"מ לשעבר ,עו"ד אורי זעירא, דניאלה ליבי גזברית עירית רחובות ואוהד ליבי חבר דיקטוריון רשת חוויות ומשפחות נוספות.

 

חמישי: המועמד לראשות העיר רחובות זהר בלום, נמצא בישיבה עם חבריו לרשימת ״החינוך בראש״ במטה הבחירות.
טל, בתו הצעירה, מפתיעה אותו בביקור יציאתה לחופשה משירות מילואים קרבי. האב הגאה, עוצר את הישיבה לשיחה קצרה עם הבת ומפרסם באותה הזדמנות פוסט שקורא להתעלות מעל לכל מחלוקת פוליטית ולעמוד בימים אלה מאחורי צה״ל וכוחות הביטחון. הפוסט המרגש זוכה תוך שעות בודדות למעל 1,000 לייקים ותגובות של תמיכה והערכה לשירותה הקרבי של טל.

זהר בלום ובתו החיילת טל

 

חמישי: המועמד לראשות העיר רחובות עו״ד יניב מרקוביץ׳, מפיץ סרטון בחירות ראשון ועוזב עם רעייתו רונה לוי מרקוביץ' למספר ימים את הקמפיין לטובת ביקור בעיר התאומה של רחובות ברומניה- ביסטריצה, שם התקיים פסטיבל תרבות שנתי עם משתתפים מכל העולם. במהלך הביקור הציג מרקוביץ׳ את העיר רחובות ואת תוכניות הפיתוח שלה וזכה לשבחים מכל המשתתפים בועידה. אל דאגה, ביום שני בבוקר הוא כבר יהיה שוב במטה.

יניב מרקוביץ ברומניה

 

חמישי: השבוע השיקה ״רחובות חופשית״ בראשות חברת מועצת העיר רחובות איטל בציר אלשיך, את קמפיין הפרסום בצמתי הרחובות עם הסלוגן: ״היום יותר מתמיד חייבים/ות רחובות חופשית״. בציר אלשיך: "רחובות חופשית היא הרשימה הראשונה בארץ המתמודדת למועצה ובוחרת לפנות בשפה ופונט המייצג שיוויון מגדרי לנשים וגברים. על שלטי הפרסום מופיעים 4 מסרים עיקרים המזמינים את התושבים לבחור באיזה עיר רוצים לגור, עץ בכל מקום או עיר בטון, עיר מדע או הדתה, תחבורה בסופש או מתייבשים עד מוצ״ש, עיר תוססת או עיר מנומנמת".

קמפיין רחובות חופשית

 

חמישי: המועמד לראשות העיר רחובות ראש העיר רחמים מלול מגיע להיכל התרבות עם מחזיק תיק התרבות עודד עמרם ומנכ"ל החברה העירונית אייל פרנקל, לברך את להקת הדרי רחובות שהופיעו בשתי פעימות עם אולם מלא עד אפס מקום. בין הנוכחים, חבר המועצה גיא צור שבתו מופיעה על הבמה בלהקה.

רחמים מלול, עודד עמרם ואייל פרנקל

 

שישי: גולן ביטון מנכ״ל רשת חוויות ארז מזוודות ויחד עם רעייתו רעות וארבעת ילדיהם יצאו להתרענן מהחום הכבד בצפון הארץ. בטיול הם נהנו מקייקים ולינה בכפר הנופש הגושרים.

משפחת ביטון

 

שישי: מזל טוב לחבר מועצת העיר רחובות עו"ד אבי מוזס שחגג 68 קיצים, עם משפחתו במלון אקדיה שבהרצליה, זו השנה החמישית שהם חוגגים שם. נאחל לו בריאות, הצלחה ונחת.

משפחת מוזס בחגיגות לאב המשפחה

 

שישי: חבר מועצת העיר רחובות עודד עמרם פגש באקראי את אורי איטח, אביו של המועמד השני בפריימריז של הליכוד חבר המועצה אביב איטח. השניים שוחחו בידידות ואף סיפרו על היחסים הטובים בין שני המועמדים. איטח האב אשר מתרחק מפוליטיקה אמר לעמרם שהבן שלו בעל כישורים והשכלה גבוהה ומצליח בכל מקום שהוא נמצא ואינו תלוי בעיריית רחובות. לסיכום בירכו לקראת השבת זה את זה והסכימו שצריך להשאר ביחסים טובים ולפעול למען הצלחת הליכוד.

עודד עמרם ואורי איטח

 

פפראצ'י השבוע

ראש העיר רחובות לשעבר שוקי פורר מגיע לפרלמנט השבועי ברחוב הרצל ברחובות, פוגש את שחקן העבר בכדורגל ומנכ"ל הפועל יורם אורנשטיין שבימים אלה מסיים את תפקידו, לוחץ יד לנהג שלו ועוזרו לשעבר מלאך ומתיישב לדבר קצת על פוליטיקה.

שוקי פורר, יהורם אורנשטיין ומלאך

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *