מה מכוסה בביטוח לקוסמטיקאיות? כל מה שאת צריכה לדעת!

megalinks122

megalinks122

כאשר עושים ביטוח לקוסמטיקאיות אחד מהדברים החשובים ביותר יהיה לדעת מה מכוסה. הרי אף קוסמטיקאית לא תרצה למצוא את עצמה מגלה בזמן אמת כי הביטוח לא מכוסה עניין כזה או אחר. בדיוק מהסיבה הזאת החלטנו להסביר לך מה מכוסה בביטוח לקוסמטיקאיות. כך לא תמצאי את עצמך משערת משהו אחד, ובפועל את תקבלי משהו אחר לחלוטין. נדגיש כי ביטוח יהיה טוב בכל מקרה, לא משנה מה את רוצה לבטח איתו. שווה לך לעבוד כאשר את יודעת שלא צפויות לך הפתעות לא נעימות.

 

ביטוח מקיף למבנה העסק

המבנה שבו את מקבלת את הלקוחות הוא הלב הפועם של העסק. לעיתים מדובר על מבנה שמשרת אתכם בצורה נאמנה לאורך שנים ארוכות. זה מאוד קשה לעזוב מבנה מצליח, כזה שמספק את הסחורה. אם נודה על האמת, את גם לא צריכה לעזוב את המבנה רק במקרים מאוד חריגים. ביטוח עסק קוסמטיקה מכסה כל נזק שיגרם למבנה מסיבות כאלה ואחרות. כך שבתוך זמן קצר תוכלי למצוא את עצמך חוזרת לעבוד במקום שכל כך מזוהה עם העסק שלך.

 

ביטוח לציוד שנמצא בעסק

כל קוסמטיקאית מחזיקה בציוד יקר ערך על מנת להגיע לתוצאות הכי טובות שיש. לעיתים ההבדל באיכות הציוד בין קוסמטיקאיות שונות הוא זה שעושה את ההבדל בהשגת התוצאות. אך איך תוכלי לדעת כי לא תמצאי את עצמך יום אחד ללא הציוד היקר שלך? עסק של קוסמטיקאיות הוא קרקע פורייה עבור גנבים ופורצים. ביטוח עסק קוסמטיקה נועד על מנת לכסות מקרה שבו יגנבו לך את הציוד. כך תוכלי לדעת כי גם במקרה של גניבת הציוד יהיה לכם עם מי לדבר על מנת להחזיר את המצב לקדמותו. 

 

ביטוח תביעות מצד הלקוחות

כאשר לקוחה לא תהיה מרוצה היא תנסה להחזיר את הכסף שאותו היא שילמה. את מבחינתך לא צריכה להחזיר לה את הכסף על העבודה שאותה את ביצעת. ישנה אפשרות לנסות להגיע להסדר מול הלקוחה על מנת שהיא תחזור שוב בעתיד. אך במקרה של תביעה מצד הלקוחה, ביטוח עסק קוסמטיקה מכסה אותך. הביטוח יאפשר לך לממן את ההוצאות המשפטיות השונות ולא להביא למצב של קריסה. הרי קוסמטיקאיות שאין להן ביטוח עלולות לקרוס בגלל ההוצאות הגבוהות.

 

ביטוח אובדן הכנסה

 

תקופת הקורונה הביאה לא מעט קוסמטיקאיות למצב שבו הן לא הצליחו לעבוד. עבור אותן נשים העבודה שלהן היא מקור הפרנסה הבלעדי. המשמעות היא שללא עבודה, אותן נשים התקשו מאוד להביא כסף הביתה. יש לך עסק לקוסמטיקה שחוו קשיים מסוימים? ביטוח עסק קוסמטיקה יכסה מצב של אובדן הכנסה מכל סיבה שהיא. כלומר תהיה לך רשת ביטחון שתאפשר לך לעבוד ללא חשש. את תוכלי לדעת כי לפחות את המשפחה שלך את יכולה לכלכל בכבוד. 

צילום:freepik

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: