מועצת העיר אישרה : חניה חינם בכחול לבן בערבי חג ומועדים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ראש העיר, רחמים מלול: עיריית רחובות מבקשת לאפשר לתושבים לערוך את הסידורים לפני החגים בראש שקט, ולעודד את העסקים בעיר לקראת החגים. אני מודה לחברי המועצה גיא צור, פנחס הומינר ואבי קינד על הצעתם״. אגף התנועה, פיקוח, שילוט ושיטור עירוני ייערך בהתאם לכך לקראת חג הפסח הממשמש ובא

מועצת העיר אישרה הערב(ראשון) את ההצעה לסדר שהגישו חברי המועצה גיא צור, פנחס הומינר ואבי קינד : עיריית רחובות תאפשר חניה חינם בכחול-לבן בכל רחבי העיר, בערבי החג ומועדים להלן במהלך השנה:
יום לפני ערב ראש השנה ובערב החג
יום לפני ערב כיפור, ערב יום כיפור
יום לפני ערב חג סוכות , ערב החג וכל חופשת החג
יום לפני ערב שמחת תורה
יום ערב חג חנוכה
ערב חג פורים וימי החופשה של החג
יום לפני ערב חג הפסח , ערב החג וימי חול המועד
יום הזכרון לשואה ולגבורה ויום הזכרון לחללי צה״ל
ערב יום העצמאות ויום העצמאות
ערב לג בעומר
ערב חג השבועות

בעירייה מבקשים לעודד את התושבים לערוך את קניותיהם ואת ההכנות לחגים בעיר, ולעשות זאת ללא דאגות חניה. כמו כן מבקשים לחזק את העסקים המקומיים ברחבי העיר במהלך חול המועד ולאפשר לתושבים ליהנות מאירועים שונים בחגים ללא דאגות חניה.
לאור החלטה זו, אגף התנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני ייערך בהתאם .
חשוב לציין כי על מנת לשמור על הסדר בכבישי העיר ובמדרכות, לא תתאפשר חניה במקומות האסורים לחניה בעיר.

ראש העיר, רחמים מלול : “עיריית רחובות מבקשת לאפשר לתושבים לערוך את הסידורים לפני החגים בראש שקט, ולעודד את העסקים בעיר לקראת החגים. חשוב לנו לאפשר לתושבי העיר לערוך את הקניות ואת הסידורים שלהם דווקא ברחובות . אני מודה לחברי המועצה גיא צור, פנחס הומינר ואבי קינד”

גיא צור חבר מועצת העיר:” אני מודה לראש העיר, רחמים מלול, ולחברי מועצת העיר על אישור ההצעה המשותפת של חברי חבר המועצה אבי קינד חבר המועצה פינחס הומינר ואנוכי. אנחנו פועלים כל העת לקידום נושאים משמעותיים שיטיבו עם תושבי העיר רחובות ובכללם נושאי החנייה. אנחנו פועלים באופן יסודי וענייני בשיתוף התושבים להמשיך ולשפר את איכות החיים של התושבים. אני קורא לכולם לפנות אלינו בכל נושא ברמה העירונית ולקבל מענה מתאים.”

יו”ר ועדת החניות ומחזיק תיק הכספים פנחס הומינר: “אחת המטרות העיקריות שאני מקדם היא הקלה בנושא מצוקת החניה. הצעתנו לחניה חינם בכחול לבן בערבי חגים ובמועדים הינה עוד צעד למען התושבים כחלק מהפתרונות הנוספים שאנו מקדמים יחד עם ראש העירייה רחמים מלול”.

חבר המועצה אבי קינד : ״אני שמח על ההחלטה לאשר חניה חינם בכחול לבן בחגים ומועדים, איי ספק שהיא תשרת היטב את התושבים דווקא בתקופות העמוסות ביותר בעיר״

ליאור שוקרי, מנהל אגף תנועה, פיקוח , שילוט ושיטור עירוני: ״אני שמח על החלטת המועצה היום. מדובר בנוהג שאני מקיימים במשך שנים , והיום הוא עוגן על ידי המועצה בצורה רשמית על מנת שכל תושבי רחובות יידעו מראש כיצד לנהוג לפני החגים״

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן