מופע סליחות של בכירי הפייטנים בישראל ייערך בהיכל התרבות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
בן עשור יחד עם אמיתי כהן ורחמים מלול

מופע סליחות ייחודי ברחובות של פיוטי עדות ישראל: לרגל ראש השנה יערך בהיכל התרבות מופע של בכירי הפייטנים בישראל, שישירו פיוטים מוכרים ואהובים בנוסח מרוקו, תימן, ספרד ואשכנז. המופע ייערך בהיכל התרבות ביום שני הקרוב , 23.9 בשעה 22:15 במחיר מסובסד של 25 ₪ בלבד. חבר המועצה, מחזיק תיק מורשת ישראל, אמיתי כהן:  "אני מזמין את תושבי רחובות ליהנות ממופע מוזיקלי מיוחד ומרגש, שקורה רק בתקופה הזו של השנה".

ביום שני הקרוב(23.9) בשעה 22:15 ייערך בבית העם רחובות – היכל התרבות העירוני מופע "שער הרחמים" – מופע סליחות מיוחד במופע יבצעו בכירי הפייטנים בארץ- חיים ישראל, ליאור אלמליח, בן עשור וגבריאל שרם –  פיוטים ושירי נשמה לרגל ימי אלול והסליחות. המופע משלב פיוטים מוכרים ואהובים ממסורות שונות, "כמו אדון הסליחות", "לך אלי תשוקתי," "אנא בכח "ועוד.

הם יופיעו לצד אנסמבל מוסיקאלי בכלים אותנטיים .

במופע ישולבו פיוטים מאנדלוסיה לצד פיוטים מתימן, פיוטים מספרד לצד פיוטים מאשכנז.

 חבר המועצה אמיתי כהן, מחזיק תיק מורשת ישראל ויוזם המופע: "אני מזמין את תושבי רחובות ליהנות ממופע מוזיקלי מיוחד ומרגש, שקורה רק בתקופה הזו של השנה . המופע מדבר לכולם ולא רק לשומרי המסורת שבינינו"

 ליאור אלמליח: " מדובר במופע ראשון מסוגו בארץ ומטרתו להנגיש לקהל הרחב פיוטים ושירי נשמה מעדות שונות. המסע המוסיקאלי במופע מעצים ומחזק את הקשר השורשי העמוק בין המסורות המוסיקאליות של עדות ישראל "

 

לרכישת כרטיסים: https://lotus.smarticket.co.il/event/144 או בטלפון 08-9232200

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *