מוצ”ש:ליל תיקון שבועות וחגיגה קהילתית

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

רשת חוויות רחובות ממשיכה במסורת ותקיים לרגל חג השבועות את “ליל תיקון שבועות”, חוויה הגותית ישראלית יהודית.האירוע ייערך במוצ”ש (8.6 22:15) ברחבת הדקלים בחוויות שוויץ המדע- הציבור מוזמן, הכניסה חופשית

תיקון ליל שבועות: הערב יעסוק השנה בתיקונים ומהפיכות בחברה הישראלית וחברו אליו רשת חוויות, ארגון צהר, קהילת פסיפס, אנשי ציבור מהקהילה ומתנדבים.

הערב יפתח בשעה 22:15, בהרצאתו המרתקת של ד”ר רחמים (רוג’ר) אלימי -“לאומיות ואוניברסליות  במשנתו של הרב יהודה אשכנזי”, לאחר מכן תתקיים שיחה בשניים עם ליאור טל שדה מבית מדרש קולות והרב ד”ר יואל בן נון בנושא “לאחד את הבלתי מתאחד, על רמב”ם, ברנר ומציאות חיינו”. בשעה 00:40  יתקיים פאנל בהשתתפות הרב ד”ר יואל בן נון, הרב חה”כ לשעבר יהודה גליק, הרב אסף עזריה וגב’ שירי בר שלום, בנושא “תיקונים ומהפכות בחברה הישראלית: מהפכה של שמחה”. את הפאנל תנחה עינט קרמר מנהלת “טבע עברי” וראש המרכז החינוכי של “השומר החדש”.

ממשיכים לתוך הלילה: בשעה 1:45 תתקיים ההרצאה “לך לעצמיותך”-מסעות פנימיים וחיצוניים משני חיים” מאת עינט קרמר, בשעה 2:15 נעבור אל “לוח הכפל-הכפילות בחג השבועות והחברה הישראלית” מאת הרב ד”ר יואל בן נון. בשעה 2:45 נמשיך ל”ירושלים זה הכי אחי- העיר שעושה כל  ישראל חברים” מאת הרב יהודה גליק, בשעה 3:15 נשמע על “התיקון בימינו. מהות התיקון וכלים לביצוע”, מאת הרב אסף עזריה ובשעה 3:45 -טיש חסידי עם הרב אביתר כהן. הלילה יחתם בשעה 4:15 בקריאת מגילת רות ובתפילת שחרית. לאורך הלילה תעמוד לרשות הלומדים עמדת שתיה חמה וכיבוד קל.

אמיתי כהן
אמיתי כהן

יו”ר דירקטוריון רשת חוויות, אמיתי כהן: “השנה אנו מזמינים גם את הצעירים ובני הנוער להגיע לקחת חלק פעיל בהרצאות ובמפגשים, לחגוג וליהנות מתרבות איכותית והגות מעשירה, ברוח החג והמסורת. הדיון בהיבטים הרבים והמשמעות של החג לצד סוגיות בנות ימינו הם מרתקים, ואני מזמין את הציבור לקחת חלק באירועים”.  

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן