מזל טוב: שתי אחיות ילדו בקפלן שלושה תינוקות בהפרש של כשעה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

משתיים יוצאים שלושה: שתי אחיות ילדו בקפלן שלושה תינוקות בהפרש של כשעה

הצוות הרפואי בחדר הלידה בביה"ח קפלן מקבוצת כללית התרגש אתמול (21/7) מאוד כאשר בשני חדרי לידה סמוכים יילד בהפרש של שעה ו 10 דקות שתי אחיות, גלי הרשקוביץ (קריית עקרון) ושני הולצר גניש (רחובות). גלי ילדה תאומים, בן במשקל 2.300 ק"ג בשעה 3:26 לפנות בוקר ובת במשקל 2.484 ק"ג בשעה 3:50 לפנות בוקר, ושני ילדה בן במשקל 3.800 ק"ג בשעה 5:00 לפנות בוקר.

גלי, שלה יש בן (ארי, 7.5) ובת (אלה, 4.5) נוספים בבית, סיפרה כי היא הגיעה לאשפוז בבית החולים קפלן לפני כמה ימים בגלל צירים וכשהגיעה לחדר הלידה נאמר לה שגם אחותה שני נמצאת בחדר סמוך. "תארנו לעצמנו שנלד בתאריכים סמוכים אך לא האמנו שהלידות יהיו באותו הלילה", היא אומרת.

שני, שלה יש בת נוספת בבית (לירי, 5.5), הוסיפה שהתקשרה לאמא שלה וביקשה שתגיע לשמור על הילדים בבית כי היא נוסעת לקפלן ללדת ואז היא אמרה לה שהיא כבר שומרת על הילדים של גלי שנמצאת גם בחדר הלידה בקפלן, ולכן שני הקפיצה את אבא שלה. "סבא וסבתא התרגשו מאוד כי קיבלו שלושה נכדים ביום אחד…".

גלי ושני ביקשו להודות לצוות המסור והתומך בבית חולים קפלן. "הם נותנים מעצמם המון גם בתקופה לא פשוטה זו, האנושיות והאכפתיות שלהם מעל הכל. זה מה שהיולדת הכי צריכה לפני, במהלך ולאחר הלידה, ועל כך תודתנו מכל הלב״.

(קרדיו ראיון וצילום קפלן)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *