מחר ביום המעשים הטובים: מעל ל-100 אירועים והפקות מיוחדות

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

יום המעשים הטובים מחר גם ברחובות: מעל ל-100 אירועים והפקות מיוחדות ליום המעשים הטובים

 

יוצאים לרחובות עם מעשים טובים: מעל למאה אירועים יתקיימו במוסדות החינוך, פארקים, מרכזים ציבוריים ובמרכזים הקהילתיים, בשיתוף פעולה של עיריית רחובות, רשת חוויות והחברה העירונית לתרבות נופש וספורט.

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/Ll5Vq8bB3Ea5sRJfONYPXJ

עיריית רחובות, החברה העירונית לתרבות נופש וספורט ורשת חוויות מובילות מעל ל-100 אירועים והפקות, בהיקף עצום, חובק קהילות ומרחבים, לרגל יום המעשים הטובים, שסוחף את העיר מידי שנה להתנדבות בכל רחבי העיר.
בפעילויות ייקחו חלק עובדים מכל גופי העירייה והחברות העיקוניות, מערכת החינוך הפורמלית והבלתי פורמאלית, מתנדבים, עמותות ועובדים בחברות שונות הפועלות בעיר.

בין הפעילויות שצפויות השנה: יום פינוק לוותיקות שכונת קריית משה, צוותי המעונות של חוויות יבשלו ארוחות חמות למשפחות המוכרות ברווחה, הפנינג קהילתי בכניסה לקניון, סיור מורשת לחברי "החממה" המרכז לשיקום נכי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה, במרכזים הקהילתיים יוקמו גינות קהילתיות ויתקיימו שתילות וטיפוח סביבתי, מסיבת בר מצווה לעולה חדש, איסוף אגורות מהתושבים והעברת הכספים לעמותה בשיתוף עם חברת ברניקס שתאסוף את הכספים, הכנת ארון בגדים קהילתי בו ניתן יהיה להשאיר פרטי לבוש וספרים להחלפה כתרומה, צביעת בית הכנסת השכונתי וטיפוח החצר בהובלת נוער קריית משה, סדנאות צחוק במרכז גיל הזהב, הכנת מתנות לילדים מאושפזים בקפלן, הופעת נבחרת ההתעמלות האמנותית בבית "לב אבות", אפיית עוגות לחיילים בודדים, התנדבות של עובדי מעגלי תעסוקה שהינם עם צרכים מיוחדים בקטיף בקיבוץ שילר, חלוקת כריכים ושתייה בהכנת נוער היחידה לקידום נוער בפארק המייסדים ובתחנת הרכבת, איסוף ואריזת סלי מזון לפסח בשיתוף עמותות, אירועים קהילתיים, פעילויות בתוך בתי הספר היסודיים ברחבי העיר, פינוקים לאבות הבית במערכת החינוך, פעילות ותרומות לעמותת עמך, בית אבות נווה עמית ועוד.

ראש העיר רחמים מלול צילום רמי זרגרי

ראש העיר, רחמים מלול, בירך על ההירתמות הכוללת, ואמר כי: "זוהי זכות גדולה להיות בצד הנותן, אני מתרגש לראות את רמת המעורבות, האכפתיות והרצון לתרום לעיר ולתושבים, מצד תושבים ואנשים טובים, שמפנים את זמנם עבור הזולת. רק ביחד אנחנו קהילה חזקה".

חדשות רחובות - אמיתי כהן - רחובות ניוז
חדשות רחובות – אמיתי כהן – רחובות ניוז

אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, המרכזת את יום המעשים הטובים העירוני, אמר כי: "הנהלת הרשת והעובדים התגייסו ויצירו עשרות אירועים קהילתיים, תוך חשיבה על כל הקהילות והואכלוסיות. אנחנו גאים לנהל את היום העוצמתי הזה, שכולו אחדות ועזרה לזולת".

מאיר דהן צילום: באדיבות עיריית רחובות

מאיר דהן, מנכ״ל העירייה:״יום המעשים הטובים הוא יום חשוב בעיני, מכיוון שזו הזדמנות מצויינת עבור העירייה להדק את הקשר עם התושבים ולבטא את הערכים של החיבור לקהילה, שליחות ועשיית טוב״

תגובות

דילוג לתוכן