מחר זה קורה: יריד משפחות קהילתי בחוויות שדרות ח”ן

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

באירוע שייערך מחר(חמישי)במרכז הקהילתי בשדרות ח”ן 31  החל מהשעה 17:00 יתקיימו פעילויות שונות המתאימות לכל גיל,  ילדי בתיה”ס היסודיים יוכלו לפתוח דוכן יד 2 ולהציע צעצועים וספרים למכירה, ילדי הגיל הרך יצפו בהצגה “העציץ הריק” והמבוגרים יוזמנו לעמדות שיתוף קהילה, בהן יוכלו להיות שותפים של ממש בעיצוב פני המרכז הקהילתי. הכניסה חופשית!

 

רבקה ובני שטייניץ, תושבים ותיקים ברחובות, אשר מלווים את המקום מרגע הקמתו אומרים כי “מרגש להיווכח איך השאיפה ליצירת מרכז רב דורי בשכונה שלנו, מתגשמת אל מול עינינו”.

שניהם מהמובילים השכונתיים של המרכז הקהילתי של רשת חוויות בשדרות ח”ן,  המרכז שחרט על דגלו ליצור ולקדם תכנים ואופני מפגש המקדמים צדק חברתי, ואשר מנוהל על ידי רשת חוויות ומובל על ידי צוותי תושבים וולונטאריים ששותפים בעיצוב דמותו, אופיו ותכניו.

ביום חמישי הקרוב,(5/7) מוזמנת הקהילה לקחת חלק בעמדות שונות וייחודיות של שיתוף והשתתפות ולעצב את פני המרכז הקהילתי בעצמם.

מהמרכז נמסר כי: “המרכז הקהילתי חוויות שדרות ח”ן מסיים שנת פעילות ראשונה, בה התקיימו חוגים ייחודיים לילדים ולמבוגרים, הרצאות מרתקות בשלל נושאים ופעילויות תרבות מגוונות ובהפנינג שגם יהוו את יריית הפתיחה לשנת הפעילות השנייה של המרכז”.

המרכז הקהילתי מוסיף לתת מענה לצרכי התושבים גם במהלך חופשת הקיץ וכבר בחודשים יולי-אוגוסט יפתחו פעילויות חדשות לכל הגילאים: בימי א’ בשעות הבוקר מפגשי ליווי התפתחותי לתינוקות, בימי ג’ בשעה 16:30 סדנאות בובנאות לנכדים ונכדות בגילאי 7-12 יחד עם סבתא או סבא ובימי ב’ וד’ בשעה 7:45 שיעורי התעמלות בריאותית לבוגרים בהדרכת פיזיותרפיסטית מוסמכת. בנוסף, בימי ד’ אחה”צ יפתחו שני מחזורים חדשים של החוג הלוהט ביותר ברחובות – קונטקידס להורים וילדים בגילאי 2-4.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן