מיוחד: אמיתי כהן ארגן לראשונה אפיית מצות במתנ”ס קריית משה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
אמיתי כהן
אמיתי כהן

שאפו לאמיתי כהן יו״ר חוויות תתקיים מאפיית מצות הגדולה במדינה באירוע עירוני לכלל תושבי העיר ובחינם בפעילות יזכו התושבים לאפיית מצות כשרות

יו״ר חוויות החדש אמיתי כהן לא נח לרגע עם סיום אירועי פורים לאלפי לקוחות חוויות והבאת הפרוייקט של רביבו לעיר כהן הפתיע את תושבי העיר עם אירוע אפיית מצות הגדול במדינה שיתקיים ב 17.4.19 בחוויות קרית משה בין השעות 17:00-20:00 בחינם.

אמיתי כהן וגולן ביטון

תמיד תהיתם איך בני ישראל הכינו את המצות לפני יציאת מצרים? אז עכשיו יש לכם הזדמנות לעשות זאת בעצמכם באירוע אפיית מצות עירוני שיזם יו״ר חוויות אמיתי כהן יתקיים אירוע אפיית מצות הגדול במדינה .
מדובר באירוע המרכזי לקראת חג הפסח ברחובות. ב-17.4 (בין השעות 20:00-17:00) יהפוך חוויות קרית משה למאפייה אחת גדולה וכשרה שבה יוכלו הורים וילדים להפוך לאופי מצות וליהנות מחוויה משפחתית בלתי נשכחת.
לפרוייקט שותפים חוויות קרית משה ,גרעין אורות חנן ומחלקת הנוער של עירית רחובות .
האפייה תיערך על פי המסורת והמצות יהיו כמובן כשרות לאכילה בפסח. רידוד הבצק והכנתו יתקיימו בתוך אולם הרב תכליתי בחוויות קרית משה , ומחוצה לו יוצבו לטובת האפייה תנורי ענק. ברחבה ייערך במקביל הפנינג צבעוני עם דוכנים והפעלות בהובלת צוות הנוער של חוויות קרית משה ובנות גרעין התורני אורות חנן .

האירוע נערך ביוזמת יו״ר חוויות אמיתי כהן ומחזיק תיק מורשת ישראל שאמר:
“מדובר באירוע קהילתי הגדול במדינה , אשר יספק לתושבים את האפשרות להכיר את תהליך אפיית המצות באופן חווייתי וייחודי ברוח המסורת ,אני מזמין את כלל תושבי העיר להנות מאירוע מיוחד ובחינם״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן