מיוחד: הטאלנט מושיק עפיה פותח שנה ברגל ימין ומשיק את אלבומו ה-17 במקביל לרצף ראיונות בכלי התקשורת

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מיוחד: מושיק עפיה המתגורר בעיר רחובות, השיק בחמישי שעבר את האלבום ה-17. רענן ופרידה נגר מנופר הפקות משגרים לתושבי רחובות אגרת ברכה לשנה החדשה ומודים לרבבות התומכים והמפרגנים באהבה וחום. 

בחמישי שעבר השיק זמר השנה של רחובות ניוז, מושיק עפיה (43) המנוהל ב-נופר הפקות, את האלבום ה-17 המושקע והמרגש. השקת האלבום נערכה ברידינג 3 שבנמל תל אביב בנוכחות מאות משתתפים, סלב, אנשי תקשורת, משפחה ומכרים רבים שהגיעו לשמוע לראשונה את השירים החדשים, בראש הרשימה מוביל השיר "את" שתוך שבועיים עבר את מיליון הצפיות ברשת היוטיוב ואחריו השיר הקצבי 'הכי יפים במדינה' שכבר מככב בחתונות והחזיר את עפיה אל הבמה. בין המכובדים נראו כוכבי סדרת היחידה שמשודרת בימים אלה ברשת הוט, ועוד רבים ממעריציו שחיכו לרגע המרגש. עפיה כזכור סיים לאחרונה הליך של פשיטת רגל, מאז הוצאת האלבום החדש זוכה עפיה  לחיבוק חם משדרני הרדיו והטלויזיה ומאנשי תקשורת רבים, כך למשל העניק את הראיון הראשון לכתבת סמדר שיר מידיעות אחרונות שפורסם אך לפני כשבוע,  וכן התארח בתוכניתם של אופירה וברקוביץ ובקרוב יתארח בתוכנית אנשים, את תמונתו של עפיה אי אפשר לפספס בשלטי החוצות באיילון ובכל רחבי הארץ, הוא מקבל חיבוק חם מכל כלי התקשורת שחלקם הגדול פרסמו לאחרונה את חזרתו אל קדמת הבמה ועסקו בפיענוח הנשיקה עם כוכבת הריאלטי מבית האח הגדול אינה סטיוארט שהסתקרנו וביקשו לדעת אם מדובר בזוגיות חדשה.

רענן נגר הבעלים של נופר הפקות " אנחנו מקבלים חיבוק חם ואוהב מכלי תקשורת רבים, מאזרחים וממעריצים, חברים וגם כאלו שלא פגשנו מעולם. זו הרגשה שאין לתאר, עם ישראל מאוחד ויודע לפרגן ואנחנו מודים לכולם על התמיכה והאהבה וכמו שמושיק הבטיח כולם יקבלו אהבה חזרה ויהנו מהשירים החדשים והישנים יחד וגם מהמשך הדרך. זה לא מובן מאליו החום והתמיכה הרחבה שאנחנו מקבלים וזה נותן למושיק ולנו כוח וסיפוק עצום! בהזדמנות זו אנחנו מאחלים לכולם בלי יוצא מהכלל שנה טובה, של עשייה, של בריאות, שכולנו נדע רק שמחות ואושר ושנמשיך לפרגן אחד לשני כל השנה".

טלפון להזמנות- 0502262222

צפו בגלריית תמונות מהשקת הדיסק החדש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *