מיוחד מהשטח: שלושה מסלולים, צוותים מתורגלים וסבלנות, כך פועלים הצוותים המיומנים במתחם הקורונה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מיוחד מהשטח: שלושה מסלולים, צוותים מתורגלים וסבלנות, כך פועלים הצוותים המתורגלים במתחם הקורונה.

 

יצאנו לשטח לראות כיצד פועל מתחם הקורונה ברחבת מוזיאון הפרדסנות, ונפגשנו עם צוותים אדיבים ומסורים שלעיתים קרובות מרגיעים את הילדים שמגיעים עם הוריהם לבצע בדיקה. המתחם כאמור כולל שלושה מסלולים, הכל מתוקתק ומסודר, מנהל המתחם מטעם העירייה הוא מנהל מחלקת חירום בצלאל שרעבי שמפקח על הסדר לצד חיילי פיקוד העורף ועובדי מגן דוד אדום. בכניסה נראה אמנם תור של רכבים אך עבודתם המהירה והיעילה של הצוותים המיומנים מקצרת את זמן ההמתנה באופן משמעותי.

יהודה דרויאן מד”א צילום רחובות ניוז

חובש מד”א יהודה דרויאן שמבצע את הבדיקות ומשמש גם כמנהל האתר מטעם מגן דוד אדום אמר: “לעיתים יש תקלות ונדרשת הסבלנות של הציבור. אנחנו עושים את המירב מבחינתנו, הכל ענין של סבלנות, בסופו של דבר כולם נבדקים ומקבלים את השירות המקצועי והטוב ביותר שאנחנו יכולים להעניק”.

מתחם הקורונה צילום רחובות ניוז

 

תושבת העיר א’ שהגיעה להבדק שיתפה את חדשות “רחובות ניוז” איך עברה עליה התחושה: ” הבדיקות מתקדמות כאן ממש מהר, אני חייבת לציין את העדינות והאדיבות של צוותי הדוגמים, עובדי העירייה וחיילי פיקוד העורף. אני חייבת לומר שחששתי בהתחלה מהבדיקה כי חשבתי שהיא כואבת ולא נעימה, אבל בסיוע הצוות האדיב עברתי את הבדיקה ללא כאבים כלל”.

מתחם הקורונה

בשביל מה בכלל הגעת להבדק?

“הגעתי להבדק מאחר ואני עובדת עם אנשים במסגרת מקצועי וגם הפרסומים בתקשורת ובעירייה שמפרסמת את החשיבות שכנעו אותי להגיע כדי להשאיר את העיר שלנו ירוקה”.

מתחם בדיקות הקורונה צילום רחובות ניוז

 

בתמונה: עובדי העירייה מאיר ענקי וליאב מדהלה
צילום רחובות ניוז

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן