מי אמרה על הבן זוג "אני חיה עם פרימיטיבי" ?

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

שבת שעברה. 40 מעלות בצל ואשת חיי הלילה סמדר ויטורי פותחת את עונת הרחצה בביתה המפואר בגני הדר ומזמינה את כל החברים לציין את המאורע .מה שאומר שגם הזמר הלאומי אייל גולן וחברו כפיר אגסי הגיעו להשתכשך בבריכה.

מימין: אגסי, גולן וויטורי. פיצוחים ובריכה להמונים

קשר הפועל מרמורק דוד רביבו זכה השבוע מלבד העלייה של קבוצתו לליגה הלאומית גם לברכה מהסנדק של האחיין החדש .ואם אתם תוהים במי מדובר ?,נספר שהסנדק הוא חיים רביבו שמלבד דוד בירך גם את בנו רפאל ,שזכה לברכה מהסנדק שהיה גם שלו. עכשיו גם אתם יודעים.

משפחת רביבו מציגה הסנדק .חיים,דוד ורפאל רביבו

סמסו מזל טוב ליו"ר ההסתדרות במרחב במרחב רחובות,עודד עמרם. אחר שהאחרון גילה באמצע השבוע את הרשת החברתית פייסבוק ואלו היו מילותיו הראשונות "סוף סוף עשיתי את זה.
תודה רבה על ההצטרפות והפרגון הגדול מכולם כאן בזירה הוירטואלית היא אומנם חדשה לי,אך בהחלט קוסמת.
שלא תטעו, אני עדיין חושב שאפשר לפעול, להלחם ולשרת את הציבור גם בלי הפייסבוק, אבל העולם הולך לשם
"
רשמנו לפנינו…

עמרם עשה את זה .עודד עמרם ואבי ניסנקורן.

. אחר יותר מעשור שהוא פוקד את קוסאמוי פעמיים בשנה. לומד את השפה מכיר חברים תאילנדיים,מביא את משפחתו למזרח ומרגיש כבית שני ומאוהב באי.גילי צברי,פותח מועדון ענק בקוסאמוי .
" עוד כמה חודשים נרעיד את האי. גם לקוסאמוי מגיע מועדון איכותי"
למי התודות?
" תודה לאישתי שמבינה ומכילה את השיגעונות שלי. לא מובן מאליו".

גילי צברי מביא את הבשורה למזרח

נפרדנו כך. הרווקה הטריה רוסלנה רודינה התגברה על הפרידה מאייל גולן שעלתה על ביקיני ודיגמנה למגזין בלייזר את בגדי הים לקיץ הקרוב. לכבוד הצילומים נאלצה רוס לטוס עד חופי מלטה האקזוטים.אגב, חוץ מרודינה תמצאו בין הדפים גם את קסינה טרנטול, שיר אלמליח ודורון מטלון.

רוסלנה רודינה,יפה באדום .צילום :רונן פדידה

חמישי האחרון. בית משפחת צור ברחובות. יעל וגיא צור מארגנים מפגש חברים לזכר הטיול מתאילנד לפני כחודש וזה כולל את רגב והלן הוד, אביבית בר זוהר , אורית מוגרבי והאימא שולה צור. המדור כבר שמע על הכנסת האורחים של משפ' צור- מוקפדת, מושלמת, וטעימה.

מפגש מחזור תאילנד 2017 ,משפחות הוד וצור

בלי שנרגיש. חברת המועצה, יעל בק ,חזרה מביקור משפחתי בנורווגיה אל השמש החמימה של ישראל. אומנם הביקור באוסלו היה קצר. אבל תרגיעו,בק עוד תשוב לממלכה בסקנדינביה ואולי אף תמליץ לקברניטי העיר כיצד אפשר לישם סצנה חברתית תוססת ושילוב מיוחד בין חוויות טבעיות לחיי עיר.

יעל בק ,היא עוד תחזור

"אני חיה עם פרימיטיבי" הציטוט הנ"ל לא שייך למדור, אלא למלכת היופי במיל',אילנית לוי שנשאלה השבוע ע"י מגזין "פנאי פלוס" מה הסיכוי שהיא שתביא ילד עם אלירז שדה לפני החתונה?,

אילנית לוי. קודם חתונה אח"כ ילד. צילום: דביר כחלון

קבלו את החתן. יהודה לוי, שיינשא לשלומית מלכה הרחובותית. בחתונה שתתקיים בדרום הארץ בסוף חודש יוני ואמורה להימשך שלושה ימים, המריא אל על לאמסטרדם,לחגוג את מסיבת הרווקים שלו.מה שבטוח ,לוי יכול להגיד שמלכה עזרה לו לארוז כשישאל האם ארזת לבד?

אוי אמסטרדם, יהודה לוי בדרך למסיבת רווקים. צילום: אמיר מאירי

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *