מי הפתיע את מתן דיל, את מי כיבדה נטלי דדון ומי מושיט לדני מרשה יד לשלום

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: מי הפתיע את מתן דיל, את מי כיבדה נטלי דדון ברחובות ומי מושיט לדני מרשה יד לשלום

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז

ראשון: חבר מועצת העיר רחובות עו"ד שמואל בר דאנזאן, האמון על הרשות לביטחון קהילתי, השתתף בפעילויות הקהילתיות שנערכו בשכונת רחובות ההולנדית בימים ראשון וחמישי. על הצלחת האירועים חתומים יו״ר ועד השכונה עו״ד ליאת פוגל ופעילים חברתיים נוספים, בלווי של שירי קלר ונטע לי מהרשות לביטחון קהילתי.

 

שני: מנהל ביה"ס ממ"ד בראשית מזה חמש שנים אופיר ביכלר, מקבל הודעה שזכה במכרז לניהול מערך החינוך במועצה אזורית שורקות. לאחר כשעתיים, מגיע ביכלר בצהריים למחלקת החינוך בעיריית רחובות ומודיע להם שהוא עוזב את תפקידו ואף מעתיק את מגוריו למקום עבודתו החדש. במינהל החינוך חוטפים שוק, לאחר מכן עולה ביכלר ללשכת ראש העיר, לספר על כך לקודקוק מתן דיל שילדיו לומדים בבית הספר, דיל שנמצא באותם רגעים בישיבה, מתבקש לצאת החוצה, במפתן הדלת הוא פוגש את ביכלר וכשהוא מספר לו שהוא מסיים הוא מגיב בהלם: "אתה לא יכול לעשות לי את זה!", ביכלר נהיה נבוך והשיב שהוא כבר סגור על עצמו והתחייב לכך וכן שיעשה הכל כדי להעביר את הניהול למחליפו שיזכה לאחר מכרז בחפיפה מסודרת ובריאה.

 

שלישי: שר המורשת עמיחי אליהו מעוצמה יהודית, נכנס בשעת צהריים לעיריית רחובות לפגישה ראשונה עם הקודקוד מתן דיל. לפגישה מצטרפים מ"מ שוקי קרומר, המשנה לראש העיר אריה ליפסקר ורכז עוצמה יהודית ברחובות אייל אליעזר. בפגישה דנו הצדדים באפשרויות להשקיע ולשדרג את אתרי התיירות של העיר (עליהם אמון שוקי קרומר), מוזיאונים מקומיים ועוד. לסיכום: לאחר שרחובות חופשית חולקת את אותו משרד עם סיעת ש"ס, גם שוקי קרומר מוכיח שאפשר לשתף פעולה עם עמיחי אליהו מעוצמה יהודית.

עמיחי אליהו בפגישה בלשכת ראש העיר מתן דיל
עמיחי אליהו בפגישה בלשכת ראש העיר מתן דיל

 

חמישי: עובד עיריית רחובות החרוץ והפעיל החברתי טל מרדכי, סיים בהצלחה קורס מנהיגות מטעם הסתדרות העובדים. את התעודה קיבל בטקס מרגש מסגן יו"ר ההסתדרות ויו"ר אגף למנהיגות וצעירים פיני קבלו, הגיע לכבד יו"ר מרחב ההסתדרות העובדים רחובות והסביבה עודד עמרם ועוד רבים.

 

חמישי ועדת הקליטה של עיריית רחובות מתכנסת לראשונה בהובלת חברת מועצת העיר ומחזיקת התיק קארין ברגינסקי. הוועדה דנה במימוש זכויות לילדי עולים וסוגיות שונות. בוועדה נכחו ראשת מינהלת החינוך אפרת צוקרמן, סמנכ"ל העירייה צביקה מדהלה, מפקחת אגף הקליטה עולים במשרד החינוך חגית בן זהר, צוות מנהל החינוך יעל סלע ורחל בן יצחק, מנהלת מחלקת קליטה אילנה תבוריסקי, משרד הקליטה המרחבית אנה לוטרובניק ואלון מרפין. יו"ר הועדה ברגינסקי: יישר כח לכל הנוכחים על שיתוף הפעולה. נעשה הכל כדי שכל עולה בעיר יוכל לממש את זכויותיו".

ועדת הקליטה
ועדת הקליטה

 

חמישי: צוות צלמים וכתבת מתוכניתו של דני קושמרו בערוץ 12, מגיעים עם אלוף הג'ודו אורן סמדג'ה, האב השכול, לסטודיו של איציק פירסינג המוכר בהרצל 171 ברחובות, כדי לעשות למשפחת סמדג'ה קעקוע לזכר בנם עומר סמדג'ה ז"ל. כשנכנס סמדג'ה הוא דומע ומחבק את איציק ואומר: "לא מדברים הרבה אבל באמת חברים!". השניים סיפרו שלפני כשלושים שנה הם גרו יחד בגבעת ברנר ומאז נוצרה ביניהם חברות אמיתית.

 

חמישי: השקת מספרה חדשה ברחוב ויצמן 1 ברחובות, של הספר סדי מרדכי משדרות. סדי שרת במילואים כלוחם ביחידת דובדבן במשך חצי שנה מאז ה-7.10. לאור המצב הוא נאלץ לסגור את המספרה בשדרות. את המספרה החדשה פתח בעיר רחובות אליה העתיק את חייו לאחרונה. הגיעו לפרגן: הדוגמנית ומנחת הטלויזיה נטלי דדון, קסניה טרנטול, ציפי רומנו ועשרות אורחים נרגשים.

נטלי דדון עם סדי מרדכי בהשקת המספרה
נטלי דדון עם סדי מרדכי בהשקת המספרה צילום: רחובות ניוז

 

חמישי: הזמר והיוצר הרחובתי מאור תיתון, מגיע למופע קאברים ייחודי במועדון קל״ב תרבות בחוויות שוויץ המדע בעיר. תיתון מקפיץ את מאות המשתתפים שנהנו מכשרונו. הגיעו לפרגן שלי מרין מנהלת אגף הצהרונים בחוויות ביחד עם צוות האגף ואריאלה חבר מנהלת אגף הגנים במינהל החינוך שאחרי שבוע עמוס עם פתיחת הקייטנות הגיעו לככב ברחבת הריקודים .מנכ"ל חוויות גולן ביטון ברך את המשתתפים והבטיח להמשיך לפרגן לאומנים מקומיים ולהינות מפרותיהם.

 

שישי: הקודקוד מתן דיל וחבר מועצת העיר רונן אהרוני, נוסעים לקריה בתל אביב, עוברים בידוק בצורה מאוד קפדנית, נכנסים לבור ופוגשים את שר הביטחון האלוף במיל' יואב גלנט. השניים, דיל וגלנט כזכור נחשבים לחברים מזה שנים.

 

שישי:  חבר מועצת העיר רחובות גיא צור, שקיבל את תיק התחדשות עירונית, פונה לחבר המועצה דני מרשה ששוקל לפרוש לאופוזיציה לאחר שצור קיבל את התיק בהתאם להסכם קואליציוני עם הקודקוד מתן דיל. צור ביקש להושיט למרשה יד לשלום ורגע לפני הסופ"ש הוא אמר: "אנו עומדים בפני אתגרים בתחום ההתחדשות העירונית, אשמח מאוד לאחד כוחות לטובת קידום והצלחת הפרויקטים למען התושבים שתמיד היתה לנגד עיני".

גיא צור, מתן דיל, דני מרשה
גיא צור, מתן דיל, דני מרשה

 

שישי: מזל טוב לאיש העסקים וחיי הלילה הרחובותי טל חרמון, שחגג 40 קיצים במסיבת יום הולדת צנועה.

 

שישי: "מזל טוב לרון שרעבי הרחובותית, שחגגה 28 קיצים במסיבת בריכה, בביתה של חברת דירקטוריון רשת חוויות דנה צור. בין האורחים, הזמר ליאם גולן שנמנה בין חבריה של החוגגת, אחראים על כל ההפקה, ההורים הגאים גולן וענת שרעבי. 

ליאם גולן ודנה צור
ליאם גולן ודנה צור

 

פפראצי השבוע

רביעי: חנוכת פארק אתגרים בשכונת רחובות הצעירה במעמד הקודקוק מתן דיל, סגנו זהר בלום, חברות המועצה מיכל וולקני וקארין ברגינסקי, מנכ"ל חוויות שנחת בארץ מגרמניה שעות ספורות לפני כן, הפעיל החברתי טל מרדכי ויו"ר שכונת רחובות הצעירה דני גולן שלא שכח לפרגן לאלי בן ברון מפורום השכונות.

 

שישי: מועדון הקאסה מורה ברחובות המוביל בשפלה, בבעלות מישל כהן, מארח את מנחה הטלויזיה ושדרן הרדיו המצליח ירון אילן, שמגיע לבלות עם שאול קרדאנה חבר ילדותו של הזמר המצליח אייל גולן.  (בתמונה- תומר כהן, שאול קרדאנה וירון אילן)

 

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/L7EUriSYO6lF5tqbzLBo5i

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *