מי השווה את רמי מדהלה לטרוריסט, מי "עקץ" את עמוס כועי ועם מי אייל גולן מגבש הסכם פשרה?

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: מי השווה את רמי מדהלה לטרוריסט, מי "עקץ" את עמוס כועי, עם מי אייל גולן מגבש הסכם פשרה, ובמי תבחר סיעת הליכוד בראשות רחמים מלול- יוני עפג'ין או בועז חן?

 

 

מוצ"ש שעבר: היוצר, המלחין והזמר הרחובותי גולן אברהם מגיע בהתנדבות אל העיר הדרומית אשקלון מלווה בחברו רפאל יפרח. השניים מגיעים לשמח נערות בסיכון ומצליחים לרגש את כולם כמו שרק הם יודעים. כל הכבוד!

גולן אברהם באירוע המרגש

ראשון- שירות מצפון הארץ: סמנכ"ל רשת חוויות גולן ביטון אורז מזוודות ומצפין עם אחיו לכפר הנופש "מעגן עדן". במהלך הטיול, זז הצידה ביטון והמשיך לסייע לפניות התושבים שפנו אליו בנושא הצהרונים, כל הכבוד. לא כולם אהבו שביטון לא תמיד היה איתם אבל הבינו לגמרי את העובדה שיש על כתפיו אחריות גדולה.

גולן ביטון ומשפחתו בצפון

 

שני: עורכי הדין של זמר העשור אייל גולן והבלוגר עומרי חיון, מודיעים לבית משפט השלום בת"א על גיבוש הסכם טיוטת פשרה, בנושא תביעת לשון הרע שהגיש גולן נגד חיון בסך 250 אלף שקלים. למנגל נודע כי במסגרת הפשרה תוסר התביעה והצדדים ייצאו לדרך חדשה. בינתיים שוהה גולן בבידוד לאחר שנמצא מאומת קורונה ונהנה מתמונות שמעלה רעייתו דניאל גרינברג עם הנסיכה מיאל.

עומרי חיון ואייל גולן

 

שלישי: נר שישי בחג חנוכה, נערכה מסיבת חג וראש חודש, בביתו של איש העסקים ובעלים של מקומון חרדי יצחק היגרי. השתתפו חברי המועצה שי קזיוף, פנחס הומינר וגיא צור, הרב של קהילת חב"ד מנחם מענדל גולוכובסקי והפייטן יאיר דוד.

מימין- יצחק היגרי, פנחס הומינר ויאיר דוד

 

רביעי: כוכבת הרשת הרחובותית, הידוענית, הפעם בדמות הדודה המפנקת- אביבית בר זוהר,  רכשה והעניקה לאחייניתה ארין בת ה-9, יהלום מיוחד ויקר. בר זוהר שלא חוסכת במתנות, פינקה את ארין (ניני) באיפור סטיילינג ועיצוב שיער. מזל טוב!

אביבית בר זוהר, האחיינית והיהלום שקיבלה, צילום מעמוד האינסטגרם

 

שלישי: ערב חגיגי בחווה עם שף פרטי- גיבוש לעובדי אגף השכונות עם הזמר רובי לוי, באחד הסטורים צולם יו"ר ועד עובדי העירייה רמי מדהלה שליד תמונתו נכתב "נאסר התימני…". המנגל בדק מי היה נאסר, מתוך ויקיפדיה: "נאסר עבדול כארים אל-ווחיישי כונה גם אבו באסר, היה טרוריסט מוסלמי תימני, חבר ארגון אל-קאעידה. נחשב לאחד מהפושעים המבוקשים ביותר בערב הסעודית ובתימן, וב-2014 הגדילה ארצות הברית את הפרס על ראשו לכדי 10,000,000 דולר".

צילום מהסטורי עם רמי מדהלה- נאסר התימני

 

חמישי: מנהל מחלקת המונים בעירייה עמוס כועי, אורז מזוודות ויוצא לנפוש בדובאי. בשדה התעופה פגש חבר מרכז הליכוד כועי את שרת התחבורה מירי רגב שהפתיעה בביקור שדה בגלל התלונות הרבות. כועי שניצל את הפגישה הארקראית העלה בפניה בעיה של ויזה שבגינה שילם 225 דולר לחברה מדובאי שסידרה לו את הנושא. רגב שלא שכחה העלתה את הסוגיה למנהלי השדה וביקשה לפתור את הבעיה. כועי לבסוף הגיע בשלום עם פחות מזומנים בכיסו, העיקר שיהנה ויחזור בשלום.

עמוס כועי ומירי רגב בנתב"ג, צילום מעמוד הפייסבוק של השרה רגב

 

חמישי: חבר המועצה גיא צור והחתן של הראיס חיים פוגל, נראים בשכונת שעריים בולסים מחוץ לרכבם, מרק תימני שקנו במסעדה הישראלית. ככה זה בקורונה…

גיא צור וחיים פוגל

 

חמישי: ועדת תמיכות ומענקים מתכנסת בזום, אחד מחבריה, חבר המועצה רועי שרעבי, מבקש לאשר קודם כל את תקציבי הספורט בעיר, לאחר בקשתו עוזב את הזום וממשיך לדרכו. שרעבי " כמחזיק התיק וכמי שגדל וחי את הספורט בעיר אני מחוייב לדאוג לקבוצות הספורט, מגיע להם הרבה יותר ממה שהם מקבלים ואני מאמין שנקבל את התקציבים בזמן".

רועי שרעבי

 

חמישי: לראשונה פגישת זום מאז הבחירות מתכנסת סיעת הליכוד בראשות ראש העיר רחמים מלול וארבעת חברי הסיעה במועצת העיר. על הסדר- בחירת נציגם למועצה הדתית ולהגיש למועצת העיר שתתכנס ברביעי השבוע, הדילמה בין יוני עפג'ין (מס 5 ברשימת הליכוד למועצה) לבועז חן, מענין במי יבחרו, נמשיך לעקוב. השתתף- מזכיר סניף הליכוד רמי מדהלה, לא הוזמן- יו"ר הסניף אורי צוברי שסיכם "מוזר שלא אמרו לי כלום על זה".

מימין- בועז חן, יוני עפג'ין ורחמים מלול

 

שישי: מזל טוב לכוכב הריאליטי אלירז שדה הבעל של מלכת היופי אילנית לוי, ואם ילדיו של זמר העשור אייל גולן. שדה חגג יום הולדת 38, כולם אגב תושבי העיר רחובות. הזוגות שדה וחבריהם גילי וליאת קריטי, בילו בסופ"ש באחד מבתי המלונות בדרום. בין המברכים הראשונים היה הספר של הסלב, הראל יעיש ואחריו רבים כולל זמר העשור אייל גולן, המנגל מצטרף לברכות. האישה המאושרת אילנית ברכה"שרק תחייך כל החיים, זה כל מה שאני מבקשת..".

יום הולדת לאלירז שדה, צילומים אינסטגרם

 

שישי–  קבלת שבת ראשונה בשיתוף חברי המועצה איטל בציר אלשיך ועו"ד אבי מוזס בגינה הקהילתית בהובלת מיה לוצנר ברחוב הרב בר שאול. במסגרת הפעילות "סבתות מדליקות נרות", שמעו המשתתפות סיפורים על פרשת השבוע מאבי מוזס, ליוזמה החברתית נרתמה אישתו, עו"ד שושי מוזס, שהכינה בביתם מגש ספנגים טעים ומושקע. סיכמו בוואטסאפ של הקואליציה מ"מ ראש העיר בנצי שרעבי ואמיתי כהן "יישר כוח".

הפעילות בגינה הקהילתית צילום: הפעילה החברתית מיה לונצר

 

שישבת: את מזג האויר הקיצי של סוף השבוע ניצלו נבחרי הציבור לטיולים. סגן ראש העיר יניב מרקוביץ הצפין לזכרון יעקב, חברת המועצה קארין ויבגני ברגינסקי נסעו עם ילדיהם ללהבים שבדרום, ומתן ואפרת דיל נסעו בשישי עם ילדיהם לנופי הטבע, כולם תיעדו, העיקר שהיה כיף.

 

תגובות

דילוג לתוכן