מי נעל את רחמים מלול וזהר בלום ואיך הם חולצו ומי תופיע ביום העצמאות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: מי נעל ואיפה את רחמים מלול וזהר בלום, איפה נפגשו ליאם גולן ולואי עלי ומי תופיע ביום העצמאות בבמה המרכזית ברחובות? 

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז
פינת המנגל – חדשות רחובות ניוז

סופש האחרון: חברת המועצה איטל בציר אלשיך עזבה את ביתה וילדיה כדי לעשות לתושבי העיר ולעבור השתלמות על תכנון עירוני במכון ברל כצנלסון . ההשתלמות כללה סיור בשכונת רמת אליעזר בחיפה. אלשיך העלתה סרטון בטיקטוק והראתה שגם מבול של גשם לא יעצור אותה.

איטל בציר אלשיך בטיול

 

ראשון: חבר המועצה אבי קינד פתח את חגיגות יום ההולדת 52 בפס עוגה מהודר היישר ממפעל דה לה פה שבבעלותו. קינד נטל את הפס והביאו אל אגף רשות החניה כדי להפתיע את הבוס ליאור שוקרי, אלא ששוקרי לא נכח במשרדו באותו היום מאחר וחש ברע, קינד לבסוף נאלץ לחלק את העוגה בין עובדי האגף.

אבי קינד צילום רחובות ניוז

 

שני: הרב דוד טברסקי ראש ישיבת הדרום מזמין הראיס  רחמים מלול ואת ממלא מקומו זהר בלום, יחד עם אפרת צוקרמן מנהלת אגף החינוך והנוער ורחל בן יצחק מנהלת מחלקת בתי הספר העל יסודיים לחנוכת חדר בריחה חדש ומושקע במיוחד. אחרי שכולם נכנסו לחדר, הדלת ננעלה והם נדרשו לפתור את החידות כדי לצאת ממנו. המנגל יכול לספר שמלול, בלום צוקרמן ובן יצחק הפגינו תחרותיות ותושיה יוצאות דופן והצליחו לפתוח את כל המנעולים תוך מספר דקות. כך המחישו להם כיצד לומדים היום את נושא השמיטה בישיבה.

רחמים מלול ננעל בחדר הבריחה

 

שני: ועדת ביקורת מתכנסת בראשות יו"ר האופוזיציה מתן דיל, לפתע מגיע ראש העיר רחמים מלול עם פלטת פירות ענקית ולעיני החברים מגיש לדיל ואומר: " קח שנמתיק את הביקורת". דיל השיב: " תודה רבה רחמים אבל כבר הקדימו אותך".

רחמים מלול ומתן דיל

רביעי: חגיגות יום הולדת 52 לחבר המועצה אבי קינד, הגיעו לכבד רוב חברי המועצה בראשם ראש העיר רחמים מלול, ממלאי מקומו זהר בלום ורעייתו חני, בנצי שרעבי וסגנו יניב מרקוביץ, חברי המועצה שמואל בר דאנזאן, רוני באום, אוה גור, אורית שרגאי, גיא צור, אביב איטח ועוד. המנגל מסכם – היה טעים ומשלא בא/הוזמן הפסיד.

חגיגות יום ההולדת של קינד

 

חמישי: אולם אלגריה, חתונת השנה של מתן ותאיר שוקרי. הגיעו לכבדם בערך חצי מהעיר רחובות. בין הנוכחים חברי המועצה אביב איטח, מתן דיל ורמי מדהלה וסגנו חן קריטי. 

מתן ותאיר שוקרי

 

שישי: חברי המועצה מתן דיל וקארין ברגינסקי ארגנו טיול חינם מודרך לצפון הארץ בשישי האחרון לדוברי השפה הרוסית. לטיול יצאו שני אוטובוסים מלאים עם מדריכה וליווי צמוד של קארין ברגינסקי שהיתה. 120 משתתפים ביקרו ב- רמת הנדיב, זכרון יעקב וקיסריה וכולם חזרו מאושרים.

ברגינסקי ודיל רגע לפני היציאה לטיול

 

למנגל נודע כי השבוע קבע סופית מחזיק תיק התרבות עודד עמרם וצוות החברה העירונית בהובלת מנכ"ל החברה אייל פרנקל, כי ביום העצמאות תופיע בבמה המרכזית הזמרת המצליחה ואלרי חמאתי בת ה-22. חמאתי השיקה את קריירת השירה שלה במסע זיכרון של בני נוער לפולין. היא זמרת ערבייה־נוצרייה, שהפכה לאחת המתמודדות הבולטות בעונה אשתקד של "הכוכב הבא". את הבמה ינחה יליד העיר רחובות ובוגר בימת הנוער,  השחקן המוכשר דניאל מורשת (28),  יהיה שמח!

דניאל מורשת, אייל פרנקל ועודד עמרם

שישי: בצהרי היום יוצאים לסידורים ברחוב הרצל ברחובות הספר של הסלבס הראל יעיש עם הנסיך ליאם גולן שאוטוטו מתגייס לצה"ל, בדרך הם פוגשים במקרה את חברם מליאם הפקות, במקרה גם השכן מהרחוב הסמוך, הזמר לואי עלי שמטייל עם הרכש החדש למשפחתם. השלושה מתחבקים ומברכים בשבת שלום וגם מעלים סטורי.

הראל יעיש, ליאם גולן ולואי עלי

 

למתעניינים הרבים: חבר המועצה לשעבר שי קזיוף עבר השבוע בהצלחה ניתוח רפואי והוא כבר שב אל ביתו. רפואה שלמה.

שי קזיוף

 

פגישה נוספת: יוזמה משותפת של נציג הקהילה הקווקזית ברחובות טל ויוצאי ברית המועצות לשעבר טל מרדכי ורמי מדהלה יו״ר עובדים של עיריית רחובות,  נערכה פגישה בה עלו הנושאים: קידום וגיוס עובדים ותיקים וחדשים מהקהילה, עזרה ברווחה ותנאי הסתגלות ראשונים בסביבה חדשה ומאתגרת. עזרה בבדיקת זכאות מענק עבודה מהמדינה ועוד.

רמי מדהלה וטל מרדכי

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *