מכבי שעריים: כף רגלו של עדני לא תדרך במועדון

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

ראשי מכבי שעריים לא מצליחים להסתיר את זעמם בעקבות פרסום של אחד מאתרי האינטרנט המקומיים ,על כך שאגודת הכדורגל של מכבי שעריים ערכה גישושים ואף פנתה ליו"ר הפועל מרמורק בעבר,חנן עדני. וזאת במטרה לנהל את האגודה עם השבת המפתחות מצידו של הבעלים אלדד פרי לחברי העמותה.
זה לא סוד שלפני מס' שנים נערכו שיחות בין חברי עמותת שעריים לעדני וזאת בשל הרצון לראות אותו חוצה את הכביש לנוכח יכולת הניהול שלו. אבל,והאבל הגדול נובע מכך שהבעלים שרכש את שעריים באותם ימים לא יכול היה להרשות לעצמו לרקום עור לנוכח הרצון לשדר מקצועיות בקרב אנשי אמונו והן לאוהדים הקבוצה שבוודאי לא היו מקבלים את הדברים​ בשלווה יחסית בלשון המעטה. בעוד עדני וויתר​ על כיסא המלכות במרמורק לאחר 40 שנה הוא נותר קירח מכאן ומכאן ונאלץ לבלות את השנה האחרונה בביתו בנס ציונה .היות והוא לא זכה לאהבה גדולה מצד אוהדי מרמורק שראו בו כמי שטירפד את השידוך בין אייל גולן ושינו זוארץ ובנוסף רוקן את קופת המועדון ממרששים עד השקל האחרון. לעדני בוודאי צבט שדווקא עם הליכתו ,מרמורק העפילה לליגה הלאומית.
הוא חש די נבגד לאור הסיטואציה שנוצרה ,אך אחד שכל חייו עסוקים סביב הכדורגל עוד ניסה לסייע לשעריים במאבקי ההישרדות בליגה. עם עצות של בעל ניסיון רב,לבסוף התברר שגם אלו לא הועילו להשיג את המטרה, והקבוצה נשרה לליגה א'.
כאמור מכבי שעריים במתכונת החדשה מנסה להחיות את הקבוצה מחדש ובעצם להרים אותה מהקרשים לנוכח הכאוס שנוצר סביב המועדון.
כפיר קירט ואלי מוזס בעלי זכויות החתימה שנותרו באגודה ציינו בפני "רחובוהוט" כי אין שחר לדברים "זה שקר וכזב" אמר קירט לפרסום והוסיף" חנן עדני ,כף רגלו לא תדרך במכבי שעריים.חבל שאנשים בעלי אינטרס דואגים לחבל בקבוצה במקום לסיע לה"

כפיר קירט.שקר וכזב
במקביל בשעריים החלו בהכנות לקראת העונה הבאה וכרגע מנסים להחתים מאמן בעל שם ועל הפרק יש 2-3 שמות שעד השבוע הבא אחד מהם יבחר לתפקיד הנכסף.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *