מכת גניבות הקטליטים: נעצר חשוד בגניבות ממירים ברחובות

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מכת גניבות הממירים הקטליטים: נעצר חשוד בגניבות ממירים ברחובות באחד המקרים הוא נראה מגיע אל חניית בית חולים קפלן ברכב של אימו. בית המשפט הורה לשחררו, המשטרה ביקשה לערער ומעצרו הוארך עד יום ראשון.

ממירים קטליטים צילום משטרת ישראל

בעקבות תוצאות מעבדה של טביעות אצבעות בגניבות ממירים קטליטים מרכבים, עלתה זהות של חשוד, בן מיעוטים 22. אמש (חמישי) נעצרה החשוד ולפני זמן קצר הובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בפתח תקווה. בפתח הדיון אמר נציג המשטרה: "אנחנו מדברים על שני אירועים שונים, אחד בבית חולים קפלן ומתלונן נוסף בעיר גדרה. לגבי שני האירועים האלה התגלו ברכבים טביעות אצבעותיו של החשוד".

 

המשטרה אמנם ביצעה את עבודתה ועצרה את החשוד שהסב נזק לרכבים, ואף ביקשה מבית המשפט להאריך את מעצרו בחמישה ימים  אולם השופטת אושרית הובר היימן קבעה שבכל זאת יש מקום לשחררו בתנאים.

השופטת אושרית הובר היימן

השופטת היימן: " ניתן להשיג את מטרת המעצר האמורה בדרך חלופית של שחרור בערובה ובתנאים אשר פגיעתם בחירותו של החשוד פחותה מזו של מעצר. אשר על כן אני מורה בזה על שחרורו של החשוד".

בשלב הזה קם מכסאו נציג המשטרה רס"ר מאור אזולאי וביקש לעכב את שחרורר כדי להגיש ערעור על ההחלטה. השופטת היימן נענתה בחיוב ולבסוף האריכה את מעצרו עד יום ראשון.

 

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: