מלאכים במדים: חייו של גבר ניצלו בזכות תושייתו של שוטר שביצע חסימת עורקים בנקודת זמן קריטית

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בלעדי: מלאכים במדים – חייו של גבר כבן 60 ניצלו בזכות תושייתו של שוטר שביצע חסימת עורקים בזמן.

 

אמש ( שני) הבחינה האם בבנה בן ה-60 שכוב בביתם כשלידו שלושית דם בכמות של כשבעה ליטרים שאיבד מגופו. האם הבינה שהדם שאיבד הוא כתוצאה מפצע שנפתח ועליה להזעיק עזרה במהירות, מרוב הלחץ היא הזעיקה בדחיפות את  מגן דוד אדום ואת המשטרה. אל המקום הגיעו ראשונים שוטרי תחנה רחובות, סמ”ר מוחמד מזאריב והשוטרת עמית עמר. בתום האירוע פונה הבן שמצבו הוגדר בינוני.

 

 

סמ”ר מוחמד מזאריב סיפר לחדשות רחובות ניוז על אותם רגעים: ” קיבלנו אירוע של אישה שהתקשרה ואמרה שהבן שלה בביתם בתוך שלולית דם, הגעתי למקום תוך זמן קצר מאוד, ראיתי שלולית דם. באותו רגע חתכתי את המכנס של הבן המדמם באמצעות סכין מבטח, בנוסף השתמשתי בשתי מגבות נוספות כדי לבצע חוסם עורקים, שראיתי את זרימת הדם המאסיבית, לקחתי כבל של מטען נייד שהיה לידנו ובאמצעות הכבל הצלחתי לבצע חוסם עורקים. המתנו בין חמש לשבע דקות עד שהגיע צוות מד”א. שנכנס איש מד”א הוא נתן לי חוסם עורקים רפואי וביצעתי את הפעולה בפעם השלישית יחד איתו”.

היום (שלישי), בסיום משמרת הצהריים, הגיעו מוחמד ו-עמית אל בית החולים קפלן לבקר את הגבר שהצילו, השניים שוחחו עם אמו ששיבחה אותם על שהצילו את בנה.

השוטר מוחמד מזאריב

השוטר מוחמד מזאריב כזכור חשף את הרצח המזעזע שאירע ברחובות עת הבן רצח את אמו לפני כחודש בדירתה שבשכונת אזורים. באותו מקרה התעקש השוטר מוחמד להכנס אל הדירה במדוברת ממנה נבעו הצעקות, הבן הרוצח סרב תחילה לפתוח, אך ההתעקשות של של השוטר מוחמד הובילה לפענוח הזירה הקשה שזעזעה מדינה שלמה.

הבן החשוד ברצח צילום רחובות ניוז

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן