מלול וחברי המועצה בהקפות שניות ברחבי העיר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ראש העיר , סגניו וחברי המועצה הגיעו למוקדי השמחה, השתתפו בהקפות, ואף נתנו קולם בפיוטי החג

במחלקת תרבות תורנית ומורשת ישראל נערכו מבעוד מועד לימי חול המועד סוכות. נוהגים לערוך את אירועי שמחת בית השואבה במהלך ימי חול המועד, והקפות שניות- במוצאי שמחת תורה. הערב נערכות הקפות שניות ב- 15 מוקדים ברחבי העיר.
הערב סובבו ראש העיר רחמים מלול וחברי מועצה במוקדי ההקפות השניות ברחבי העיר והשתתפו בשמחה, ובירכו את המשתתפים.
יחד עימו הגיעו מ״מ ראש העיר, בנצי שרעבי, סגן ראש העיר, יניב מרקוביץ׳, סגן ראש העיר אבנר אקוע מחזיק תיק תרבות תורנית , חבר המועצה אמיתי כהן מחזיק תיק מורשת ישראל ויו״ר רשת חוויות, חברי המועצה גיא צור ושאול צגהון ויו״ר וועד העובדים רמי מדהלה .
ראש העיר, רחמים מלול: ״אנחנו מסיימים את החגים בחגיגה של אחדות ושמחה. שתהיה לכולנו שנה טובה, שנת שלום, שנת אחדות, שנת גשמים ושפע, שתמיד נהיה שמחים״


הסיבוב החל בגן הבנים בשכונת גבירול , ולאחר מכן בבית הכנסת הר הצופים בשכונת רחובות ההולנדית, משם לרחבת מתנ״ס חוויית בקרית משה, שם פגשו את גולן ביטון וחברי הגרעין התורני והמכינה הקדם צבאית יחד עם תלמידי תלמוד התורה והסטודנטים המתגוררים במקום .
משם המשיכו לנג׳ארה, אושיות, אמית עמיחי , חב״ד וקרעטשניף .
חבר המועצה אמיתי כהן, מחזיק תיק מורשת ישראל ויו״ר רשת חוויות אמר כי “חגגנו השנה את שמחת בית השואבה וההקפות השניות בעשרות מוקדים בעיר, במגוון סגנונות. אנו שמחים על ההיענות הגדולה של כלל הציבור בעיר, שחגג בשמחה המאחדת את כולנו בתקופה זו של השנה.אני מאחל שנה טובה וחורף בריא לכולם״
סגן ראש העיר אבנר אקוע, מחזיק תיק תרבות תורנית אמר כי “שמחנו לחגוג עם כל תושבי העיר. חג הסוכות הוא חג של שמחה ושל חיבור, ואין מתאים יותר מהזמן הזה לחגוג את הערכים האלה בעיר שלנו.”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן