ממי קיבל רחמים מלול ברכה ומה עשו בים המלח מתן דיל, קארין ברגינסקי וזוכת האח הגדול זהבה בן

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

ממי קיבל רחמים מלול ברכה, אלו חברי מועצה נכחו בטקסי יום הזכרון ויום העצמאות, ומה עשו בים המלח בסופ”ש – מתן דיל, קארין ברגינסקי וזוכת האח הגדול זהבה בן.

 

 

תחילת שבוע: רגע לפני החגיגות, מארגן חבר המועצה עו”ד אבי מוזס אוטובוס לתושבי העיר הנמנים בגיל השלישי. המשתתפים שילמו סכום סמלי ונסעו עם מדריך אל צפון הארץ- עכו העתיקה והאזור. מוזס: ” מרגישים את היציאה מהקורונה, הציבור היה צמא מאוד לתור את הארץ ולהשתחרר אחרי כל הסגרים ואני שמח שנפל בחלקי לסייע בכך עכשיו, בקרוב נערוך סיורים מודרכים נוספים”.

משתתפי הסיור עם חבר המועצה אבי מוזס

 

ראשון: התזונאי של הסלב “טוני פיט” מכין את ליאם גולן וחברו  הטוב – הספר של הסלב הראל יעיש לפרויקט אישי מיוחד, זה קורה שלושה שבועות לפני שליאם אורז מזוודות וטס עם אביו– אייל גולן  ואלירז שדה להשתתף בתוכנית המצליחה “גולדסטאר”. המנגל ימשיך לעקוב.

מימין- הראל יעיש, אלירז שדה וליאם גולן

 

שני: מזל טוב לגולן ביטון לרגל מינויו למ”מ מנכ”ל רשת חוויות. ביטון קיבל את התפקיד ברוב קולות בדירקטוריון הרשת בהובלת אמיתי כהן וכן בברכתו של ראש העיר רחמים מלול שהתעקש והבין שיש לו “סוס מנצח” בהצלחה!

רחמים מלול וגולן ביטון

 

רביעי: עשרות פוסטים ברשת הפסייבוק המקומיים על הדי הפיצוצים כתוצאה מהזיקוקים שהפעילה העירייה. הרוב ברכו ונהנו, אך היו גם שביקרו והזכירו את הלומי הקרב שסובלים מפוסט טראומה והרגישו ממש רע באותם רגעים. מי שבלט בתגובתו היה הסטנדאפיסט הרחובותי והמוכר שאולי בדישי שסיכם ” חשבתי ריב חמולות ברמלה”.

שאולי בדישי (צילום אינסטגרם)

 

רביעי: יום הזכרון בבית העלמין הצבאי ברחובות, מגיעים מכובדי וקברניטי העיר להשתתף בטקס הממלכתי בסיומו מניחים זרים. הראיס רחמים מלול, מתבקש מאחד ההורים להצטלם עם בנו רגע לפני הטקס, שמסתיים הטקס, ממשיך מלול לביקור משפחות בסיור עצמי, פוגש את משפחתו של חלל צה”ל שלומי כהן, מזיל דמעות בכל מהלך הסיור וממשיך לדרכו. יום קשוח!

רחמים מלול עם הילד רגע לפני הטקס

 

חמישי: מסיבת יום העצמאות משובחת במבחר בשרים ע”י שף פרטי, שתיה וקינוחים בבית משפחת חבר המועצה גיא צור ורעייתו יעל, השתתפו חברים, בני משפחה וכוכבת הריאליטי הרחובותית המקורבת אליהם אביבית בר זהר, מי שלא היה הפסיד!

משפחת צור עם אביבית בר זוהר ביום העצמאות

 

חמישי: מחזיק תיק התרבות, חבר המועצה עודד עמרם עורך מסיבת עצמאות כמנהג המסורת “חפלה משפחתית” במושב בקוע. עמרם שנח קצת בין הטקסים והאירועים, שכאמור עברו בהצלחה בהובלת מנכ”ל החברה העירונית אייל פרנקל, המשיך לבדוק שהכל תקין ומסודר לקראת טקס קבלת הפנים של ראש העיר שכזכור הנחתה מלכת היופי הרחובותית אילנית לוי. השתתפו בבית משפחת עמרם-  חברים וקרובים ונהנו מהזמרים אבנר גדסי, הפייטן יאיר דוד ועוד.

עודד עמרם שר עם אבנר גדסי ביום העצמאות

 

חמישי: מנהל ההפקות והאירועים בחברה העירונית שלמה טולדו, סיפר שקיבל  לא מעט פניות בדבר פרישתו לפנסיה שפורסם במנגל האחרון. טולדו: ” פנו אלי חברי מועצה ועובדי עירייה בכירים. חלקם “ברכו” אותי וחלקם שאלו אותי מה קרה?
כנראה שהידיעה ה”לא נכונה שלך” על זה שאני פורש בגלל שלא נתנו לי להנחות את טקס יום הזיכרון היא פייק ניוז”.
“אני מסביר- ההחלטה, אחרי מה שהיה ונגמר לפני שנים איזה אירוע אני מנחה ואיזה לא היא *שלי* בלבד!!!
ככה היה עם יום השואה ועם שירי לוחמים השנה.
וכך הצעתי להביא את אילנית לוי המקסימה להנחות את קבלת הפנים של ראש העיר. אני מבקש ממך לפרסם הבהרה לגבי נושא הפרישה. לפעמים לבן אדם, בשעת כעס ולחץ נמאס, אז יכול להיות ש’זרקתי’ ליד מישהו שנמאס לי ואני רוצה לפרוש, אבל מכאן ועד לפרסם זאת הדרך רחוקה!!! אני מבטיח לך שכשאצא לפנסיה, זה יהיה מסודר, מכובד, וכולם ידעו מזה…ולכן לא יזיק את תפרגן ותכתוב שמי שעמד מאחורי כל האירועים של השבועיים האחרונים הוא לא אחד מאשר – *שלמה טולדו* מנהל מחלקת ההפקות של העיר 27 שנה בתפקיד, שהפך באחרונה לסבא… אז אולי מישהו חשב שהוא רוצה לפרוש לעשות בייבי סיטר על הנכדה שלו- *ליה* שמה…😘🤪
אבל טולדו, שיהיה בריא מתכנן עכשיו, כשמתחילים לחזור לשגרה, את אירועי הקיץ שיחזרו בגדול! ראו את השיפוץ הנהדר של גן המייסדים- גן האירועים המרכזי שלנו…😘”. בהזדמנות זו המנגל מאחל לטולדו הצלחה רבה!

שלמה טולדו באירועי יום העצמאות

 

שישי: מסיבת הברית לבנם של חבר המועצה שמואל בר דאנזאן ורעייתו לימור במסעדת “אורו”. השתתפו כל חמשת חברי רשימתו למועצת העיר ושלושה חברי מועצה נוספים, הרגע המרגש היה פנייתו של רחמים מלול לממלא מקומו זהר בלום שכיבדו בברכת רפואה שלמה והצלחה ואף הגיש את הנימול לידיו של המוהל מנחם פליישמן.

הסנדק ירמיהו דאנזאן מברך את רחמים מלול

 

שבת: חברי המועצה מהאופוזיציה עורכי הדין מתן דיל וקארין ברגינסקי אורזים מזוודות ויורדים לים המלח. ברגינסקי עם בעלה ודיל עם אישתו וילדיהם מגיעים אל מלון “דיויד ריזורט”, לכבד בנוכחותם את עו”ד אורן אבלה שחגג לבנו אביב בר מצווה. בשישי כאמור נחתה במסוק היישר מצפון הארץ- זוכת האח הגדול הזמרת זהבה בן, השתתפו באירועי השבת- ח”כ עודד פורר, יו”ר לשכת עורכי הדין לשעבר אפי נווה, ראש עיריית ראשון לציון רז קינסטליך ומכובדים נוספים. מזל טוב!

דיל, ברגינסקי ומשפחת אבלה השבת בבית המלון

 

שבת: הפרלמנט הרחובותי חזר להפגש בבית הקפה בעיר ובגדול! חברי הפרלמנט המוכר בעיר- אבי מדני . משה רחמים . פיני קריטי .חגי גרבש . אלי דרג’י . אלי אסולין . דן חממי . משה לבני . חיים ברנע . יו”ר הכדור יד לשעבר קלמן רוטברד והרוקח אבנר ניני.

חברי הפרלמנט רחובות

 

לסיכום: באירועי יום הזכרון ויום העצמאות רשימת נוכחים דלה במיוחד משנים קודמות, הרוב לא נכחו, מי כן השתתף? בנצי שרעבי, עודד עמרם, קארין ברגינסקי, אבי קינד, אבי מוזס, אמיתי כהן, יניב מרקוביץ, אוה גור, שמוליק בר דאנזאן, אביב איטח, רוני באום, אורית שרגאי, איטל בציר אלשיך, ושאול צגהון. בטקס הממלכתי בבית העלמין- רק עודד עמרם, איטל בציר אלשיך, גיא צור וקארין ברגינסקי! (הציבור ישפוט מי השקיע וכיבד)

ערב יום הזכרון בגן המגינים

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן