מסתכלים ומצילים חיים

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

עם בואו של האביב ולקראת חג הפסח המתקרב ועם עליית הטמפרטורות בימים האחרונים מד"א מבקש מהציבור לגלות ערנות מוגברת לרכבים חונים במטרה לוודא שלא נשכחו ילדים ברכב .אלי בין, מנכ"ל מד"א: "בימים אלו שהטמפרטורות מתחילות לעלות אני מבקש מהציבור להקפיד שבעתיים על כללי הבטיחות ולשים לב לכל כלי רכב חונה ובו נראה ילד ללא השגחת מבוגר"

בעקבות הטרגדיות של ילדים שנשכחו לילדים שנשכחו ברכב.

במגן דוד אדום שבים ומזכירים לציבור כי יש לבדוק שוב ושוב בכל נסיעה את המושב האחורי ולוודא את שלומם של הילדים וכי אף אחד מהם לא נשכח ברכב. בנוסף, מבקשים במד"א מהציבור לשים לב למכוניות חונות במהלך היום, ולהזעיק את מד"א והמשטרה בכל מקרה שבו נראה ילד בכלי הרכב, ללא השגחת מבוגר. יצוין, כי תשומת לב מוגברת של הציבור כולו יכולה להציל את חייהם של פעוטות רבים.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: ״אנו במגן דוד אדום פועלים כל השנה ללא הפסקה להענקת סיוע רפואי במקרי חירום ברכבי הארץ. כחלק מכך, אנו נתקלים בשנים האחרונות במקרי שכחת ילדים ברכב. מתוך הבנה זו, בימים אלו שהטמפרטורות מתחילות לעלות אני מבקש מהציבור להקפיד שבעתיים על כללי הבטיחות ולשים לב לכל כלי רכב חונה ובו נראה ילד ללא השגחת מבוגר. מד"א, כארגון ההצלה הלאומי של ישראל, מחויב לעשות כל שביכולתו על מנת למנוע מקרים דומים בעתיד".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *