מסתמן: הפיצוץ באולם האירועים היה מטען חבלה שהופעל מרחוק

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מסתמן: הפיצוץ באולם האירועים היה מטען חבלה שהופעל מרחוק

צילומים: רחובות ניוז

"חבלני המשטרה וחוקרי הזיהוי הפלילי במחוז מרכז סיימו לשחזר את מאפייני מטען החבלה שהוטמן והופעל בערב חמישי סמוך לאולם ברחובות ונשללה השלכת רימון ימ"ר מרכז ושוטרי תחנת רחובות פתחו בערב חמישי בחקירה, עם קבלת דיווח בדבר פיצוץ סמוך לאולם ברחובות.

 

מבדיקת הממצאים בשטח ע"י חבלני המשטּרה וחוקרי הזיהוי הפלילי עלה, כי מדובר בפיצוץ שמקורו במטען חבלה שהוטמן טרם האירוע והוסלק בחדר המתנה הסמוך לאולם, כאשר פריט האמל"ח הופעל בעת שנכחו בו הכלה וחברותיה, שנפגעו עפ"י גורמי רפואה באורח קל.

זה המקום להדגיש, כי בבחינה מקצועית אין כל אינדיקציה להשלכת רימון באירוע וכל פרסום אחר, טועה ומטעה את הציבור. כאמור, החקירה הוטלה על היחידה המרכזית של מחוז המרכז, במסגרתה ממשיכים באיסוף ומיצוי ראיות במגוון אמצעים העומדים לרשות המשטרה, בתאום יחידות משטרה נוספות במחוז דרום ומרחב לכיש, במטרה לחשוף את זהות המעורבים ולמצות את מלוא חומרת הדין עמם".

אולם האירועים מס דקות אחרי הפיצוץ צילום: רחובות ניוז

תזכורת: בחמישי בשעה 20:30 אירע פיצוץ בחדר בחתן וכלה באולם הפרדס (לשעבר חירבת דוראן) ברחוב גד פינשטיין, הפיצוץ גרם לפציעתם של שישה בני אדם בהם צעירה כבת 20 שפצעה באורח בינוני ועברה ניתוחים בבית חולים, השאר נפצעו קל.

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: