מעלה אדומים

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

צילום תמונות: יוסי סוריק
מחר(שישי ,15:30) תתארח הפועל מרמורק באצטדיון לויטה בכ"ס אצל בית"ר המקומית .כאשר ניצחון יבטיח לקבוצה עלייה לליגה הלאומית או במידה ונס ציונה השנייה לא תגבור על הכח ר"ג. אילן סגל היו"ר: אין הכנות מיוחדות זה עוד משחק שצריך לנצח"

הפועל מרמורק צריכה רק ניצחון אחד בשני המשחקים הקרובים בכדי להבטיח באופן מעשי את עלייתה לליגה הלאומית . הקבוצה של ארז בנודיס מוליכה בפער של חמש נקודות על סגניתה ,ס.כ נס ציונה ,כאשר נותרו שש נקודות בקופה. מרמורק ,הבטיחה באופן תיאורטי את העלייה במחזור האחרון בשעה שגברה בבית 1:2 על הדולקת בעקבותיה ,נס ציונה . ורק נס בלתי צפוי יכול למנוע מהאדומים את הכרטיס המקנה מקום בליגה השנייה בישראל.
כאמור, מרמורק תצא לכפר סבא מעודדת מהניצחון על הכתומים ולא מעט אוהדים הבטיחו ללוות את הקבוצה במשחק שככל הנראה יחתום את הגושפנקא הסופית בעניין המקום הראשון בליגה ופתיחת השמפניות בשרון. למאמן ארז בנודיס יש כאב ראש לא קטן היות והשבוע עומד לראשותו סגל מלא ,כאשר כל שחקן מעוניין ליטול חלק במשחק היסטורי כמו זה. אצל היריבה מנגד שנמצאת בתחתית הטבלה ממנו נושרים לליגה ב' , הדברים קצת הלכו יותר קשה ובעיקר נערכו שינוים פרסונלים בעמדה מאחורי הקווים . זאת לאחר שביום שלישי הודיע המאמן איציק שאקי ,כי לאור התוצאות האחרונות של הקבוצה בליגה הוא מחליט להתפטר מתפקידו ובמקומו מונה דודי סטופלר מאמן קבוצת הנוער.
במרמוק מנסים כל השבוע להוריד את מפלס הלחץ לקראת אותה התמודדות והיו"ר אילן סגל ביקש מהאוהדים להתאזר בסבלנות ולא לצאת בחגיגות לפני שהעסק יקבע באופן סופי. סגל:"הכל רגיל אין משהו יוצא דופן ואין הכנות מיוחדות.זה עוד משחק שצריך לנצח " והבהיר:" אין התרגשות היות ויש לנו שחקנים מנוסים בסגל שכבר התנסו בעבר במעמדים דומים .ואני סומך עליהם .כמובן שאנחנו דרוכים ומחכים לפתיחת המשחק ".

אילן סגל בשבוע שעבר האם החיוןך מחר יהיה יותר גדול (צילום :יוסי סוריק)
בעקבות תרומה של תורם אנונימי יזכו אוהדים המעוניינים להגיע למשחק ל-2 אוטובוסים שייצאו מחר ב-13:45 מכיכר שבזי, אך יש להירשם מבעוד מועד באתר הקבוצה בפייסבוק . ראשי חוג האוהדים פונים לאוהדים ומבקשים מהם להירשם ולגלות התעניינות על מנת שכספו של התורם לא יהיה לחינם.

יש להירשם בקבוצת האוהדים בפייסבוק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *