מעקב: בעקבות חשיפת רחובות ניוז נעצרו חמישה נערים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מעקב: המשטרה עצרה חמישה נערים החשודים בהכאת הנער בעקבות חשיפת הסרטון בחדשות רחובות ניוז.

בעקבות חשיפת הסרטון באתר חדשות “רחובות ניוז” עצרה המשטרה חמישה נערים החשודים בביצוע הכאתו בסרטון שזעזע את המדינה כולה. הכתבה הביאה לעשרות אלפי תגובות של אזרחים מזועזעים שביקשו למצות את הדין בצורה החמורה ביותר.

יניב מרקוביץ סגן ראש העיר

אמש (ראשון) התייחס ראש העיר רחמים מלול בקריאת גינוי, סגנו יניב מרקוביץ הצטרף לגינוי והודיע כי בכוונתו להגביר את הסיורים של השיטור העירוני להגברת מניעת האלימות.

זהר בלום ממלא מקום ראש העיר

ממלא מקום ראש העיר זהר בלום פנה במכתב לשר לביטחון פנים וביקש את התערבותו המיידית וכמובן שגם הוא גינה את הסרטון המזעזע.

עו”ד מתן דיל

הבוקר (שני) הגיעו יושב ראש האופוזיציה עו”ד מתן דיל וחברו לרשימה אביב איטח לפגוש את משפחת הנער הקורבן. במקביל סידרו לנער עבודה באחת הפיצריות כדי למצוא לו תעסוקה ובנוסף, שוחח דיל עם חברו השר לביטחון פנים אמיר אוחנה שהבטיח לדיל לעקוב בדריכות אחר הסיפור. השר אוחנה בדבריו “מדובר על פניו במקרה מזעזע של אלימות קבוצתית של קטינים כלפי קטין שיש להוקיעה מן השורש. הנחיתי באופן מיידי את משטרת ישראל לחקור במהרה את האירוע ונסיבותיו כדי להגיע לחקר האמת – וכך יהיה”.

 

דוברות המשטרה (שפלה): “רחובות: משטרת ישראל עצרה חמישה נערים בחשד שהיכו נער אחר ותיעדו את האירוע. בעקבות סרטון שהתפרסם אתמול ברשתות החברתיות ובו נראים מספר נערים כשהם מכים נער אחר, פתחה המשטרה בחקירה יזומה במסגרתה איתרו אתמול החוקרים את הקורבן וגבו ממנו עדות. אתמול בערב נעצר אחד החשודים (15) במעורבות באירוע והיום הוארך מעצרו בבית המשפט השלום בראשל”צ בשלושה ימים. עם התקדמות החקירה נעצרו היום לחקירה ארבעה חשודים נוספים (16,15,14,15) והחקירה בעניינם נמשכת”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן