מעקב! הוארך מעצרו של האמן הרחובותי והוא ישהה בכלא גם בליל הסדר

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
אמיליו מולינגר צילום מעמוד הפייס

מעקב: למרות ההוצעו חלופות מעצר, התעקש נציג המשטרה רנ”ג יחיאל דהן להשאירו במעצר ובתום הדיון האריכה השופטת את מעצרו עד יום שישי.

רגע לפני שחרורו אל ביתו של האמן הרחובותי אמיליו מוגלינר, הגיש נציג המשטרה, רנ”ג יחיאל דהן, בקשה אל בית משפט להאריך את מעצרו בשישה ימים נוספים. סנגורו ביקש להתחשב במצבו וציין כי יש לו שבעה ילדים שמחכים לו בהם תינוקת בת שבועיים. את נציג המשטרה זה לא ענין והוא התעקש להותירו במעצר לצורך המשך החקירה. סנגורו הציג לשופטת מקומות חלופיים להמשך מעצרו אך השופטת זהר דיבון סגל, שכאמור שחררה חשודים מסוכנים ברמות מסכנות יותר, לא חסה על מוגלינר והורתה להאריך את מעצרו עד לאחר ליל הסדר. מוגלינר כאמור נעצר בחשד שהצית שני עמודי חשמל, בדיון הביע חרטה וציין כי מדובר עך הצתה של שלושה חוטים חיצוניים בלבד אך זה לא עזר לו להשתחרר.

השופטת דיבון בהחלטתה ” בפני בקשה שניה להארכת מעצרו של החשוד, למשך 6 ימים נוספים. החשוד נעצר ביום בחשד לביצוע עבירות הצתה והיזק לתשתיות. במסגרת הדיון הקודם קבעתי קיומו של חשד סביר ועילות מעצר ומצאתי להאריך מעצרו של החשוד לפרק זמן קצר על מנת שתתקבל בראש ובראשונה חוות דעת ראשונית שתבחן את מצבו הנפשי של החשוד. חוות דעת שכזו מונחת בפני היום. מהמפורט בה עולה תמונה מדאיגה המחייבת בחינה מעמיקה. במהלך פרק הזמן הקצר בה שוהה החשוד במעצר, ביצעה היחידה החוקרת פעולות חקירה נוספות אשר עיבו את החשד באופן משמעותי ומלמדות על מסוכנות גבוהה. החשש לשיבוש אף הוא קונקרטי ומעוגן בחומרי החקירה”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן