מעקב! הוארך מעצרו של הצעיר שנעצר לאחר מרדף משטרתי מלווה בירי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
צילום ארכיון. רחובות ניוז

מעקב! הוארך מעצרו של הצעיר מרמלה שנעצרה לאחר מרדף משטרתי מלווה בירי.

בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של תעיר תושב רמלה בן 25 שנעצר לאחר שניסה להמלט משוטרים ברכב ה- B.M.W. האירוע כזכור כפי שפורסם לראשונה בחדשות “רחובות ניוז” התרחש ברביעי שעבר עת הבחינו שוטרים ברכב ה- B.M.W במערב העיר, השוטרים סימנו לנהג לעצור אך הוא החל בנסיעה פרועה והמלטות תוך שימוש בנתיב תנועה נגדי וסיכון חיי אדם. השוטרים כזכור ביצעו ירי לעבר הרכב, הוקמו מחסומים ואף מסוק משטרתי הוקפץ לסייע, לבסוף הוא נתפס ברמלה ונעצר. מאז מוארך מעצרו זו הפעם השניה בבית משפט השלום בראשון לציון.

 

סנגורו, עו”ד שוקרי אבו טביק אמר בדיון “החשוד טען שהמשטרה ירתה על רכבו ללא שום הצדקה, טענתי זאת בדיון קודם. האם התיק הועבר למח”ש בעניין הזה. כאשר השוטר ביקש מהחשוד להזדהות הוא היה בחלק הימני של הרכב, לכן לא הייתה שום סכנה כלפי השוטר ולא הייתה הצדקה לירות על רכבו. זה מעצר ראשון וטראומתי ביותר, החשוד הודה שהוא זה שנהג , קיבל בהלה מהיריות על הרכב וברח. אמו כאן ומוכנה לחתום עליו, אין הצדקה לעבירה של נהיגה פוחזת ולא מעבר לכך. מבקש להורות על שחרורו בכל תנאי שבית משפט יראה לנכון”.

השופטת זהר דיבון סגל שמעה את הצדדים והאריכה את מעצרו עד יום ראשון “לאחר ששמעתי בקשב את טיעוני הצדדים ובשים לב לחומר החקירה שהוצג בפניי, עילות המעצר, פעולות החקירה המבוקשות שנותרו לביצוע כמפורט בנספח ההשלמות ומבלי להתעלם מגילו של החשוד והעדר עבר פלילי, מצאתי יש לאפשר את מיצוי החקירה, בעת הזו, בעוד החשוד נתון במעצר”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן