מעקב: ראש העיר נפגש עם נציגי הורי הצהרוניים של רשת חוויות

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

ראש עיריית רחובות רחמים מלול כינס אתמול (ראשון)  פגישה עם נציגי הורי הצהרונים של רשת חוויות לגבי הטענות שהועלו ע"י ההורים, זאת לאור החשיפה על האירועים שהתרחשו ברשת והובאו כאן לראשונה ב'רחובות ניוז'. 

כזכור , קצת פחות מלפני  כשבועיים נערכה פגישת חירום  אשר התקיימה בחוויות שוויץ ב"רחובות החדשה', בין יו"ר הדריקטוריון עו"ד יניב מרקוביץ לבין נציגי הורי הצהרוניים של הרשת . זאת לאור ההתנהלות הלקויה שמתרחשת בצהרוניים והחשיפה הבלעדית  מצד אתרנו של מובילת צהרון אשר צולמה ע"י אחד ההורים כשהיא יושבת בצורה חשופה לעיני הילדים. מה שהלהיט את הרוחות הייתה תגובתה של אשת חינוך שלא אהבה בלשון המעטה את הערה מצד אותו אב שתיעד אותה והדבר הוביל לאנדרלמוסיה  וגלש לאלימות מילולית ולא היה רחוק מאלימות פיזית . בשעה שהיא אחזה בכסא. מקרה זה מתווסף לאירוע נוסף שהתרחש באותו צהרון שבע אחד קודם לכן. כאשר סייעת התקשרה לאב לילד בצהרון ודרשה ממנו להגיע באופן בהול ,היות וגננת הצהרון הניפה אותו כלפי הכיסא.חשוב לציין ש"גן כוכב" הוא לא היחיד שזכה להערות מצד ההורים שהלינו על כמה גנים נוספים כדוגמת יערה,פיסטוק לבונה ועוד.

עיקר הזעם של ההורים כלפי מרקוביץ הייתה בעניין כוח האדם המקצועי של הרשת ועל כך שעובדים נקלטים לעבודה מבלי שעברו מבחן מקצועי ומדובר בהליך לא ראוי .כאשר מונח על הכף אחראיות כבדה -בדמותם של הילדים. "מה שקרה בגן כוכב היה רשום על הקיר. היות מדובר בסייעת שהועזבה מגן אחר ובמקום לדאוג להוציא אותה מהרשת פשוט עשו סבב ברשת והעבירו אותה לגן המדובר,ככה שזה לא מפתיע איש.כאשר הסייעות ברשת לא עוברות הדרכה כנדרש ואין עובדות קבועות בגלל השכר הנמוך,אז כל שני וחמישי יש תחלופה ברשת "

כאמור,ראש העיר רחמים מלול לא היה מסוגל לעצום עין לנוכח העליהום שמתרחש ברשת חוויות רחובות והחליט להתערב בנושא על מנת למצוא פתרון לבעיית ההורים שהצביעו אי אמון כנגד הרשת והעלו טענות קשות על אופי ההתנהלות של קברניטי הרשת ביום יום. אי לכך הוחלט כי כבר אחרי החג ב-12/4 תתקיים הפגישה הראשונה של וועדת החוץ לשיפור תפקוד הרשת עם נציגות הורית. כאשר עד לסוף חודש מאי יועברו המסקנות לשיפור ויעבדו במקביל עם יועץ ארגוני.
מנכ"ל חוויות רחובות הנבחר,צביקה מדהלה יעבוד צמוד מול ראש העיר על בסיס שבועי וידווח על התקדמות. יש לציין כי ברשת ידאגו לפתור את בעית הצהרוניים במיידי באופן פרטני.

בסוף מאי ייערך מפגש שולחנות עגולים,כאשר כל הורה שמעוניין לבוא ולספר את אשר על לבו בנושא הרשת,מוזמן לעשות זאת וכל המידע ירוכז ע"י היועץ הארגוני לשיפור התנאים ותפקוד הרשת.

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: